tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Italian Tur, czyli Moto Guzzi California i Eldorado na Jurze [TEST VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Italian Tur, czyli Moto Guzzi California i Eldorado na Jurze [TEST VIDEO]

Autor: Raff 2019.08.13, 10:32 Drukuj

Dwa piękne cruisery Moto Guzzi, bajeczne krajobrazy Jury i nieograniczone poczucie wolności - czy można wyobrazić sobie piękniejszy scenariusz na niespieszny motocyklowy weekend?

Zabraliśmy dwa motocykle Moto Guzzi - Californię i Eldorado na wspaniałe drogi Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Nasz Italian T(o)ur miał sprawdzić który z motocykli lepiej wpisuje się w taką leniwą formę podróżowania i jak w ogóle przemierza się świat na włoskim cruiserze.

NAS Analytics TAG

Dwa dni spędzone w siodłach naszych sprzętów okazały się fantastyczną przygodą. Nie tylko dogłębnie sprawdziliśmy nasze sprzęty, ale także poznaliśmy najpiękniejsze zakątki Jury i spróbowaliśmy tamtejszego specjału - pstrąga złotopotockiego nad stawem Amerykan w Złotym Potoku oraz, jak przystało na Italian T(o)ur, raczyliśmy się pysznym espresso i znakomitymi lodami.

W komentarzach pod filmem pytacie nas o lokalizacje. Wcale się temu nie dziwimy - kto nie chciałby wybrać się w takie piękne miejsca? Oto one.

1. Olsztyn k. Częstochowy
2. Droga Pieskowa Skała - Ojców
3. Staw Amerykan - Złoty Potok
4. Droga Olkusz - Zawiercie
5. Droga Niegowa - Gorzków.

Serdecznie dziękujemy Przystankowi Olsztyn z Olsztyna k. Częstochowy za gościnę.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę