tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian w Krakowie - nowy salon NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indian w Krakowie - nowy salon

Autor: Barry 2019.07.08, 12:25 Drukuj

Nowy salon marki Indian w Krakowie przy Drewnianej 4 istnieje już wprawdzie od kilku miesięcy, ale teraz zorganizowano jego oficjalne otwarcie. Było miłe spotkanie, tradycyjny grill i to co dla wszystkich klientów szalenie ważne, czyli jazdy testowe.

Wśród zarejestrowanych motocykli testowych nie zabrakło nowego modelu Indian FTR 1200. Wśród gości nie zabrakło reprezentacji Ścigacz.pl, a wśród piknikowych atrakcji, kiełbasy z grilla! Kolejnym ważnym elementem imprezy był oczywiście zapach przypalonej gumy, co sprawnie zapewniał nam wspomniany FTR 1200.

Na motocyklowej mapie Krakowa adres Drewniana 4 jest już dobrze znany, ale do tej pory z pojazdów innych marek (motocykli, skuterów, quadów i innych czterokołowców). Teraz coś dla siebie znajdą tu również miłośnicy marki Indian, w specjalnie wydzielonej części salonu.

Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-19.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00.

 

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę