tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian made in Poland, czyli legenda produkowana w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indian made in Poland, czyli legenda produkowana w Polsce

Autor: Materiały partnera 2018.12.25, 13:00 Drukuj

Indian, najstarszy amerykański producent motocykli, przenosi produkcję części swojej gamy motocyklowej do Polski, a wszystko po to, by motocykle tej marki były łatwiej dostępne i aby nie zdrożały w najbliższym czasie.

W celu zaspokojenia rosnącego popytu na produkty marki Indian wśród europejskich klientów, a także skrócenia czasu oczekiwania na motocykl i zmniejszenia kosztów logistycznych, należący do koncernu Polaris, Indian rozpocznie produkcję motocykli w istniejących zakładach Polarisa w Opolu. Opole zostało wybrane ze względu na wysoką ocenę jakości pracy zakładu przy montażu produktów innych marek koncernu.

- To doskonała wiadomość dla polskich klientów marki - mówi Dariusz Antczak, Sales & Marketing Manager Indian Polska - oznacza skrócenie oczekiwania na motocykl, a także minimalizuje ryzyko wahań cen z powodu polityki celnej UE.

W Polsce produkowane będą mniejsze motocykle z oferty producenta. Silniki w dalszym ciągu składane będą w amerykańskiej fabryce w Spirit Lake w stanie Iowa. Produkcja w Polsce ma ruszyć w pierwszej połowie 2019 roku.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę