tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian Roadmaster Elite - luksusowy krownik ju w Polsce!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indian Roadmaster Elite - luksusowy krownik ju w Polsce!

Autor: Informacja prasowa 2017.11.02, 16:32 Drukuj

Koncern Polaris od kilku lat konsekwentnie buduje siłę marki Indian na świecie. Rosnąca z każdym rokiem gama modelowa doczekała się w 2018 roku prawdziwego diamentu segmentu turystycznego - motocykla Indian Roadmaster Elite.

MOTOCYKLOWY KRÓL SZOS

NAS Analytics TAG

Jeżeli mówimy o arcydziełach rynku motocyklowego, to na pewno jednym z nich jest Indian Roadmaster Elite. Ręczne malowanie elementów jednego egzemplarza zajmuje trzydzieści godzin. Na zbiorniku paliwa umieszczone są zdobienia z prawdziwego 23 karatowego złota. Wykonanych z ogromną precyzją ozdobnych elementów trudno się doliczyć - lusterka, zapięcia kufrów, lampy, bumpery, obicia foteli, osłony silnika, wykończenia manetek, centralna konsola. Mówi się, że motocykle Indian wyróżnia to, że są dziełem nie tylko inżynierów, ale i designerów. Ten model jest tego najlepszym dowodem.

PRZEDE WSZYSTKIM JAZDA

Indian Roadmaster Elite napędza wielokrotnie nagradzany silnik Thunder Stroke 111, o pojemności 1811 cm3 i potężnym momencie obrotowym 138,9 NM osiąganym już przy 2600 obr/min. O jakość podróżowania dba aluminiowa rama o doskonałej geometrii oraz komfortowo zestrojone zawieszenie motocykla. Hamulce standardowo wyposażone są w ABS. Bezpieczeństwo motocyklisty oraz sprzętu zapewniają chromowane gmole oraz bumpery na błotnikach. Wszystkie informacje o stanie silnika, ciśnieniu w oponach oraz innych parametrach pracy motocykla wyświetlają się na 7 calowym ekranie systemu Indian Ride Command.

TURYSTYKA W KLIMACIE ULTRA PREMIUM

Indian Roadmaster Elite wyposażony jest w przestrzeń na bagaż o pojemności 140 litrów. Wszystkie odporne na wszelkie czynniki pogodowe kufry można otworzyć i zamknąć za pomocą centralnego zamka. Turysta poruszający się tym sprzętem ma także do dyspozycji: system bezkluczykowy, podgrzewane fotele wykonane z prawdziwej skóry, podgrzewane manetki, podłokietniki dla pasażera, oraz elektrycznie sterowaną szybę.

NOWOCZESNE UDOGODNIENIA

Marka Indian słynie z zamiłowania do klasyki i osiągów, ale równie ogromną uwagę zwraca na zastosowane w swoich motocyklach nowoczesne technologie. Indian Roadmaster Elite wyposażony jest w najlepszy i najszybszy interaktywny system zrobiony z myślą o jednośladach - Ride Command. Znajdują się w nim: niezwykle szybka i łatwa w obsłudze nawigacja, komputer pokładowy czy informacje o motocyklu. Dzięki systemowi łatwo można połączyć się ze swoim telefonem za pośrednictwem Bluetooth, oraz wydobyć z 300 watowego systemu audio krystalicznie czysty dźwięk swojej ulubionej muzyki (lub radia). Wszystko to można obsłużyć w rękawiczkach, na 7-calowym ekranie, bez obawy o barierę językową, bowiem motocykle jeżdżące po Polsce posiadają polską wersję systemu.

NIEZAWODNOŚĆ W STANDARDZIE

"Wszystkie motocykle Indian sprzedawane na polski rynek objęte są 5 letnią gwarancją. Jako oficjalny importer jesteśmy bardziej niż pewni tego, że sprzęty przez nas dystrybuowane poza wieloma walorami estetycznymi czy technicznymi cechuje przede wszystkim niezawodność." - mówi Katarzyna Kliś, odpowiedzialna za sprzedaż i marketing marki w Polsce.

INDIAN ROADMASTER ELITE W POLSCE

Luksusowe produkty zawsze wiążą się z limitami. "Samo posiadanie motocykla Indian świadczy o ogromnym wyrafinowaniu w wyborze dwóch kółek" - zaznacza Katarzyna Kliś - "Producent ograniczył wolumen sprzedawany w Europie do 65 sztuk, z czego do Polski trafią zaledwie dwa." - dodaje. Kto będzie prowadził najlepszy motocykl, którym można wyjechać z salonu Indian - jeszcze nie wiadomo. Jedno jest pewne - zwróci uwagę na polskich trasach. Cena motocykla to 169900 zł, a zakupu można dokonać u jednego z sześciu autoryzowanych dealerów.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr