tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I'M Inter Motors patronem tytularnym historycznej rundy zawodów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto w Słomczynie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

I'M Inter Motors patronem tytularnym historycznej rundy zawodów Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Supermoto w Słomczynie

Autor: Informacja prasowa 2019.07.28, 11:43 Drukuj

W weekend 3-4 sierpnia na Autodromie Słomczyn odbędą się zawody supermoto zorganizowane przez Klub Motorowy Supermoto Poland, wspierane przez I’M Inter Motors. Wystartuje w nich zwycięzca akcji I’M Supermoto Castrol Cup - dzięki której zwykły motocyklista ma szansę stać się na jeden dzień zawodnikiem!

Tego jeszcze nie było. W tym sezonie I’M Inter Motors po raz kolejny okazał się marketingowym liderem w branży motocyklowej i zorganizował amatorską zabawę z profesjonalną nagrodą.

NAS Analytics TAG

Największa sieć sklepów motocyklowych w Polsce, to ogromny potencjał, nie tylko sprzedażowy, ale również eventowy. Pod czterema wybranymi salonami w Warszawie, Katowicach, Rzeszowie i Rumi zostały zorganizowane zawody na motocyklach typu pitbike dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił, lub zwyczajnie pobawić się i przetestować możliwości tego małego i zwinnego jednośladu.

IM Supermoto Castrol Cup 5

Do zabawy dołączyło dużo zainteresowanych - głównie z powodu braku jakichkolwiek ograniczeń. Mogła wziąć w niej udział każda pełnoletnia osoba i nie musiała być klientem I’M Inter Motors, ani spełniać dodatkowych warunków zakupowych, ponieważ motocyklistów łączy wspólna pasja, a nie marki kasków czy odzieży w których jeżdżą.

Dwunastu uczestników z najlepszymi czasami na pitbike przechodzi do II etapu, który polega na nakręceniu filmiku o pasji motocyklowej. Trzy osoby z największą liczbą pozytywnych komentarzy na facebook’u wezmą udział w prowadzonym przez instruktora supermoto szkoleniu, po czym wykonają po jednym okrążeniu toru z pomiarem czasu.

Najszybszy zawodnik będzie mógł wziąć udział w niedzielnym wyścigu w dowolnej z klas na motocyklu organizatora i zmierzyć się z profesjonalnymi zawodnikami. Start w wyścigu supermoto najwyższej rangi jeszcze nigdy nie był tak prosty i tani.

I’M Inter Motors pokrywa wszystkie koszty związane ze startem w profesjonalnych zawodach i pomaga spełniać marzenia motocyklistom, którzy bez tej inicjatywy nie mieliby takiej możliwości.

Na wszystkich startujących sportowców poza adrenaliną i satysfakcją czeka pula nagród o wartości ponad 40 000 zł! Zapraszamy więc zawodników supermoto klas Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Amator do udziału w najbliższych zawodach. Będą to pierwsze zawody motocyklowe, które oficjalnie odbędą się na tym mazowieckim obiekcie wyścigowym.

Więcej informacji o projekcie I’M Supermoto Castrol Cup

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę