tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hybrydowy motocykl Segway Apex H2 coraz bliej produkcji - producent pokaza prototyp
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hybrydowy motocykl Segway Apex H2 coraz bliej produkcji - producent pokaza prototyp

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.27, 21:21 Drukuj

W lipcu pojawiły się pierwsze informacje o elektryczno-wodorowym motocyklu Segway Apex H2, a z końcem października producent pokazał prototyp maszyny.

Kiedy Segway zaprezentował swój projekt było w nim więcej fiction niż science, ale okazuje się, że można przekuć futurystyczne szkice w fizyczny projekt. Oprócz samej sylwetki, w oczy mocno rzucają się zbiorniki z dwutlenkiem węgla, które są umieszczone pod siedzeniem. Producent zapewnia, że moc hybrydy ma wynosić 80 koni mechanicznych i rozpędzi się ona do 150 km/h. Producent przewiduje również wersję tylko z napędem wodorowym, której prędkość maksymalna ma wynosić 100 km/h.

NAS Analytics TAG

Segway, który został przejęty przez firmę Ninebot, zamierza wprowadzić Apex H2 na rynek w 2023 roku. Co ciekawe, cena ma być całkiem przystępna i wstępnie jest planowana na poziomie nieco ponad 10 tysięcy dolarów - czyli nieco ponad 42 tysięcy złotych. Nawet jeśli Apex H2 będzie mieścił się w przedziale od 50 do 60 tysięcy złotych, to nadal pozostanie ciekawą propozycją dla motocyklowych gadżeciarzy. Jedynym problemem pozostanie brak infrastruktury w postaci stacji z wodorem. Na ten moment w Polsce jest 11 takich obiektów.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr