tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda opatentowała pionową poduszkę powietrzną
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda opatentowała pionową poduszkę powietrzną

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.13, 08:48 Drukuj

Honda chce zwiększyć bezpieczeństwo osób poruszających się na skuterach. Producent opatentował pomysł poduszki powietrznej, ale będzie ona chronić tylko w przypadku niektórych scenariuszy wypadków.

Skandal z poduszkami powietrznymi Takata, który doprowadził do gigantycznej akcji przywoławczej i dotknął między innymi samochody i motocykle marki Honda, nie zraził producenta do prac nad nowymi systemami bezpieczeństwa opartymi właśnie o poduszki powietrzne.

NAS Analytics TAG

Pomysł jest prosty - poduszka powietrzna zostanie umieszczona w miejscu jednego ze schowków i będzie wystrzeliwana w pionie. Ma to ochronić kierującego przed wypadnięciem przez kierownicę. Na rysunkach patentowych przedstawiono sylwetkę skutera, co jednoznacznie sugeruje, że takie rozwiązanie będzie przeznaczone głównie dla miejskich jednośladów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę