tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Grom i 50 KM mocy - podwrkowy killer
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Grom i 50 KM mocy - podwrkowy killer

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.07, 10:56 Drukuj

Kto w dzieciństwie szalał na motorynce Pony, ten pewnie po jakimś czasie marzył o mocniejszej jednostce napędowej. Podobne pragnienia towarzyszyły twórcom niezwykłego egzemplarza niewielkiej Hondy Grom, którzy wpakowali do niej 50-konny silnik elektryczny Alta Motors.

Kalifornijska firma Alta Motors nie przetrwała niestety na pionierskim rynku motocykli elektrycznych i niedawno zawiesiła działalność. Szkoda, bo w swoim katalogu miała naprawdę ciekawe motocykle, takie jak mocne enduro Redshift MX.

NAS Analytics TAG

50-konna jednostka napędowa z tego właśnie modelu trafiła do maleńkiej Hondy Grom za sprawą vlogera ElectroBraap. Grom z fabrycznym silnikiem dysponuje mocą zaledwie 10 KM, skok jest więc potężny i z miejsca pozwala zostać królem podwórka.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr