tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB 900F. Retro cebula prezentem z okazji potrjnej rocznicy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB 900F. Retro cebula prezentem z okazji potrjnej rocznicy

Autor: Raff 2019.01.08, 15:26 1 Drukuj

Czy Honda CB 900F ma szansę pojawić się jako prezent z okazji trzech ważnych dla producenta rocznic? O tym, że to możliwe, przekonani są japońscy dziennikarze.

Rok 2019 będzie dla Hondy szczególny. Przypadają w nim aż trzy ważne rocznice - 60. rocznica powstania linii CB, 50. rocznica powstania CB 750 i 40. rocznica stworzenia CB 750F. Jest bardzo prawdopodobne, że producent będzie chciał wykorzystać tę okazję do wprowadzenia na rynek czegoś specjalnego, rocznicowego modelu, który godnie uczci kawał pięknej historii.

NAS Analytics TAG

Bezkonkurencyjny w rozsiewaniu plotek graniczących z prawdą magazyn Young Machine twierdzi, że producent rozważa specjalny model CB 900F, który nawiązywałby do historycznego modelu. Patrząc na działania konkurencji - Kawasaki z Z900 RS czy Suzuki z Kataną, możemy być pewni, że taki motocykl miałby wszelkie szanse powodzenia.

Dlaczego akurat CB 900F? Po pierwsze ze względu na niezwykły sentyment nabywców do lat 80., które reprezentuje właśnie model CB 900F. Po drugie - w ubiegłym roku Honda zmodernizowała w Japonii modele CB 1300 i CB 400, co poskutkowało zwiększeniem mocy, lepszymi zawieszeniami i parametrami emisji spalin. Nowa CB 900F byłaby idealnym modelem pośrednim między tymi dwoma motocyklami, które, bądź co bądź są z dwóch różnych bajek.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr