tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Africa Twin i tor rallycrossowy. Mierzymy się z kolejnym waszym wyzwaniem! [FILM] Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Africa Twin i tor rallycrossowy. Mierzymy się z kolejnym waszym wyzwaniem! [FILM]

Autor: Redakcja 2019.09.10, 13:41 Drukuj

Byliśmy na Skrzycznem, wjechaliśmy na najwyższą w Polsce górę piachu. W tym roku Honda Africa Twin również dostała od was niełatwe zadanie - miała zmierzyć się z torem rallycrossowym. 

Rallycross to połączenie toru asfaltowego z szutrowym. Zmienna nawierzchnia wymaga zastosowania dwóch zupełnie różnych technik jazdy. Honda projektowała model Africa Twin właśnie do takich zadań, a zatem motocykl nie powinien mieć kłopotu z poradzeniem sobie w takim miejscu.

__________________________________________

Pomysł sprawdzenia Afryki na torze rallycrossowym rzucił Przemek. Niestety, z uwagi na nawał pracy (Przemek jest mechanikiem motocyklowym) nie mógł dotrzeć na nagranie. Wyznaczył za to godnego zastępcę - swojego kolegę Michała.

Wsparcie podczas testu dał nam także wielokrotny mistrz w trialu - Gabryś Marcinów. Na szczęście mieliśmy do dyspozycji dwa motocykle - Hondę Africa Twin z automatyczną skrzynią DCT i wersję Adventure Sports.

Jak przebiegło wyzwanie i czy obie Afryki dały radę z ekstremalnym wyzwaniem? Odpowiedź znajdziecie w filmie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę