tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda Adventure Day 2020 - zabawa, atmosfera, motocykle. Dzikujemy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda Adventure Day 2020 - zabawa, atmosfera, motocykle. Dzikujemy!

Autor: Informacja prasowa 2020.09.15, 09:02 Drukuj

W pierwszy weekend września Honda zaprosiła użytkowników motocykli tej marki na zlot miłośników jazdy turystycznej i terenowej - Honda Adventure Day. Spotkanie Hondziarzy zostało zorganizowane przy okazji Rajdu Tukan uważanego za jedną z najlepszych imprez tego typu w Polsce.

Uczestnicy zlotu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności zarówno na asfalcie, jak i w terenie, doceniając przy tym walory widokowe Dolnego Śląska. Jedną z atrakcji była możliwość odbycia jazd testowych modelem Africa Twin udostępnionym przez Hondę w trzech różnych odmianach.

NAS Analytics TAG

W ramach Rajdu Tukan rozstrzygnięto rywalizację w kategoriach: offroad lekki, offroad ciężki (Enduro) oraz asfalt. Honda była współsponsorem nagród dla zwycięzców poszczególnych kategorii, a także przeprowadziła klasyfikację zawodników, którzy wystartowali w rajdzie na motocyklach Hondy. I tak w klasie motocykli do 570 cc zwyciężył Marcin Kabala, a za nim uplasowali się Grzegorz Czerwiec i Piotr Wojda. W klasie motocykli dwucylindrowych do 1300 cc zwyciężył Tomasz Hadzislawus, a w jeździe po asfalcie najlepiej poradzili sobie Piotr Lorek i Jan Kużdżał, dzieląc się najwyższym podium, Rafał Płaza i Roman Koczur, którzy zajęli ex aequo drugie miejsce oraz Mariusz Skibiński, plasując się na trzeciej pozycji.

Polski Oddział Hondy dziękuje wszystkim uczestnikom zlotu za wspaniałą postawę, ducha walki i gotowość do wypełniania zadań pomimo ekstremalnych warunków pogodowych. Dziękujemy również wszystkim motocyklowym dealerom Hondy, którzy wzięli udział w Honda Adventure Day, a w szczególności firmom RPM Motocykle oraz MCS za ich wkład w organizację tego wydarzenia. Dzięki nim grupa fanów marki - w niezwykłych okolicznościach przyrody i wspaniałej atmosferze - spędziła niezwykły weekend, bogaty w wyzwania i atrakcje.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr