tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley-Davidson 1250 Custom pojawia si na filmie. Bdzie nowy model z silnikiem Revolution Max 1250
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley-Davidson 1250 Custom pojawia si na filmie. Bdzie nowy model z silnikiem Revolution Max 1250

Autor: Alonzo 2021.02.27, 23:11 1 Drukuj

Na filmie, prezentującym nowy model Pan America Harley-Davidson nie pokazał tylko swojego nowego motocykla wyprawowego. Pod koniec filmu pojawia się drugi model, oparty na tym samym nowym silniku Revolution Max.

Norma Euro5 wymusiła na Harley'u duże zmiany w oferowanych modelach. Z oferty europejskich dealerów zniknęły, na przykład, Sportstery, które nie spełniały nowej normy emisji spalin. Jednym z modeli, który ma je zastąpić, będzie Harley-Davidson 1250 Custom, nowy cruiser o bardzo sportowej sylwetce. Możecie zobaczyć ten motocykl na filmie z premiery modelu Pan America od 24 minuty i 25 sekundy.

NAS Analytics TAG

Chociaż silnik będzie pochodził z modelu Pan America, to przypuszczamy, że jego moc zostanie trochę zmniejszona na korzyść większego momentu obrotowego, a za przeniesienie napędu będzie odpowiadał pasek zębaty. Wersja produkcyjna ma się pojawić w sprzedaży jeszcze w tym roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr