tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inna impreza motocyklowa za granicą - HISZPAŃSKI ROLLERCOASTER - JEDEN HOTEL I 6 RÓŻNYCH TRAS
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: HISZPAŃSKI ROLLERCOASTER - JEDEN HOTEL I 6...

Kwiecień

29

HISZPAŃSKI ROLLERCOASTER - JEDEN HOTEL I 6 RÓŻNYCH TRAS

2019-04-29 2019-05-05 ADVPoland Malaga Hiszpania

Wybrzeża Costa del Sol, to nie tylko malownicze oraz ekscytujące trasy motocyklowe, ale również niepowtarzalny, hiszpański klimat, którego filarami są wyborne wino, urzekająca zmysły regionalna kuchnia i zabawa w gorących rytmach flamenco.

7 dni jazdy motocyklem, plaży i zabawy. Nasza wyprawa po fascynujących, a zarazem nieposkromionych, Hiszpańskich górach i zjawiskowych wybrzeżach Costa del Sol, okaże się niezapomnianą przygodą, która odkryje przed Tobą nowe oblicze takich podróży jakimi są wyjazdy motocyklowe. Swoją pasją będziesz się mógł na bieżąco dzielić z najbliższą osobą, z uwagi na stacjonarny charakter całej imprezy. Podczas kiedy za dnia bezgranicznie oddasz się miłości do motocyklowych rajdów, wieczorem, w prawdziwie rajskiej scenerii, wraz ze swoją ukochaną odkryjesz magię hiszpańskiego wina, tańca oraz śpiewu.

Tym razem stwarzamy Ci możliwość zabrania ze sobą dziewczyny, narzeczonej, czy żony, która bez reszty zachwyci się uwodzicielskim pięknem jakim kusi Hiszpania. Twoja druga połówka, będzie rozkoszować się bajecznymi wakacjami i witać Cię, co dzień, wracającego z niepowtarzalnych zakątków, na wspólne, romantyczne wieczory.
Hiszpańska pasja do muzyki połączona z nietuzinkowymi krajobrazami spowoduje, że każda chwila spędzona na barwnych fiestach umożliwi Ci poznanie prawdziwego, hiszpańskiego temperamentu.

www.ADVPoland.pl

Dodaj nową impreze
na górę