tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Guy Martin, 1380 cm3 i turbo, czyli ostra jazda tras Pikes Peak [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Guy Martin, 1380 cm3 i turbo, czyli ostra jazda tras Pikes Peak [FILM]

Autor: Raff 2018.07.28, 13:42 Drukuj

Guy Martin na własnoręcznie zbudowanym motocyklu pokonuje trasę Pikes Peak. Mało? To posłuchajcie: 1380 cm3 i turbo. Zobaczcie genialny film z tego przejazdu.

Guy Martin to gość, którego przedstawiać specjalnie nie trzeba - prawdziwy demon prędkości, posiadacz licznych rekordów i wielokrotny uczestnik niezliczonych wyścigów, z Isle of Man TT włącznie. Słowem - człowiek legenda.

NAS Analytics TAG

Ostatnim projektem Guya była budowa motocykla przeznaczonego do startu w Pikes Peak. Sprzęt oparty został na ramie Suzuki GSX-R750 z 1991 roku, którą w obroty wzięli spece z Marteka. Silnik to również jednostka Suzuki, choć bardzo mocno zmodyfikowana - dzięki zastosowaniu cylindrów MTC pojemność wzrosła do 1380 cm3. Skrzynia biegów pochodzi od Yoshimury.

Ponieważ pojemność, jaką uzyskano, nie była dla Martina niczym szczególnym, w ramę trafiło turbo. Do kompletu są tutaj koła R7 Marchesini, zawieszenie Ohlins i 6-tłoczkowe. Co ciekawe, Martin większość prac wykonał własnoręcznie. Jak to jeździ? Sami zobaczcie!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr