tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gleba za 200 tys. zł. Unikalny Norton V4 RR w głupi sposób ląduje na asfalcie [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gleba za 200 tys. zł. Unikalny Norton V4 RR w głupi sposób ląduje na asfalcie [FILM]

Autor: Raff 2019.09.14, 14:22 4 Drukuj

Zadawanie szyku na zlotach motocyklowych to sztuka tyle trudna co wymagająca odpowiednich atrybutów. Jednym z nich jest oczywiście posiadanie wspaniałego motocykla, ale drugim powinny być także odpowiednie umiejętności.

Tego niestety zabrakło naszemu bohaterowi, który w nieprawdopodobnie głupi sposób położył unikalnego Nortona V4 RR. Motocykl został wyprodukowany w liczbie zaledwie 500 sztuk, wyposażony jest w najlepszy dostępny osprzęt (200-konny silnik V4 o pojemności 1200 cm3, owiewki z włókna węglowego, zawieszenie Öhlins NIX30 i Öhlins TTXGP, hamulce Brembo z zaciskami M50), a jego wartość to - uwaga - około 200 tys. zł.

NAS Analytics TAG

Zastanawiamy się co bolało bardziej - koszt naprawy czy rozjechana męska duma...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Rider 16/09/2019 11:41

Gowno prawda

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę