tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Gdask: Bya impreza, jest nowy sklep motocyklowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Gdask: Bya impreza, jest nowy sklep motocyklowy

Autor: Informacja prasowa 2017.08.21, 16:50 Drukuj

W połowie miesiąca (12.08) w Trójmieście, a dokładnie w Gdańsku, miała miejsce ciekawa impreza, związana z otwarciem nowego salonu 4ride.pl - dynamicznie rozwijającej się marki na mapie polskich sklepów z odzieżą, częściami i akcesoriami motocyklowymi.

Nowy salon mieści się przy Al. Grunwaldzkiej 229 w Gdańsku, w miejscu znanym już pomorskim motocyklistom.

NAS Analytics TAG

Nowy lokal sieci 4ride.pl urządzony został w innym, nowym stylu. Wyróżnia się na tle innych sklepów stonowaniem i przejrzystością ekspozycji. Można wyjść od gdańskiej ekipy ubranym od stóp do głów zarówno w podstawowej odzieży, jak i tej dla najbardziej wymagających motocyklistów. Na miejscu znajdziecie skrupulatnie dobraną ofertę - śmiało pytajcie o najdrobniejsze nawet rzeczy, zespół z pewnością stanie na wysokości zadania.

W dniu otwarcia ruch był spory, obsługa starała się z każdym zamienić kilka słów. Obsługa stoi na najwyższym poziomie - jeśli jednak coś Wam się nie spodobało, zespół bardzo prosi o stosowne uwagi - będą pracować nad tym, żeby się poprawić!

Co do samej imprezy i atrakcji przygotowanych przez 4ride.pl - na gości czekała hamownia motocyklowa, kaski testowe najlepszych na rynku marek (Arai, Shoei, HJC, Bell), testowe nawigacje marki TomTom, testowe interkomy Midland, kiełbaski z grilla i smaczna kawa z ekspresu ze słodkim poczęstunkiem. Była również możliwość wypożyczenia motocykla dzięki uprzejmość zaprzyjaźnionej wypożyczalni. Można było również wziąć udział w konkursach z ciekawymi nagrodami. Dodatkowo uwagę gości przykuł pokaz odpalenia poduszki powietrznej w kurtce Held Carese II APS.

Gościem honorowym otwarcia była Joanna Miller - czołowa polska zawodniczka MX startująca w Mistrzostwach Europy sponsorowana przez 4ride.pl. Goście chętnie rozmawiali z zawodniczką, która z entuzjazmem dzieliła się z Nimi swoimi doświadczeniami związanymi z MX.

4ride.pl tworzą ludzie z pasją, którzy stawiają na kontakt z klientami, nie tylko zza sklepowej lady. I tak, w najbliższym czasie zapraszają do warszawskiego salonu na cyklicznego już grilla z atrakcjami. Szczegóły dotyczące wydarzenia możecie sprawdzić na naszym facebooku. Czujcie się zaproszeni.

4ride.pl z pewnością jeszcze nie raz Was zaskoczy!

salon 4ride pl Gdansk 2017 10

salon 4ride pl Gdansk 2017 12

NAS Analytics TAG

salon 4ride pl Gdansk 2017 11

salon 4ride pl Gdansk 2017 06

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr