tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 GS Trophy 2016 - sobota na gorco
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

GS Trophy 2016 - sobota na gorco

Autor: Lovtza 2016.09.03, 19:34 2 Drukuj

Za nami sobotnia cześć centralno-europejskiej edycji GS Trophy. Piękna pogoda, wspaniałe mazurskie krajobrazy, świetne towarzystwo i aktywny motocyklowy wypoczynek - tak wyglądał dzisiejszy dzień w Dadaju i jego okolicach.

W tym roku nie było eliminacji do światowego finału GS Trophy. Oznaczało to, że dzisiejsze konkursy motocyklowe i okołomotocyklowe były wyłącznie zabawą pozwalając miło spędzić czas w duchu motocyklowej rywalizacji. Dopisuje pogoda i humory

NAS Analytics TAG

Dziś spędziliśmy dzień głównie na fajnych szutrowych szlakach, praktycznie bez zawijania na asfalty. Za chwilę rusza kolacja i wieczorna część imprezowania. Łączymy kilka zdjęć dla oddania atmosfery dzisiejszego dnia. Pełna relacja już wkrótce!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr