tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Freedom Days w salonach Harley-Davidson. Przetestuj najnowsze motocykle Softail
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Freedom Days w salonach Harley-Davidson. Przetestuj najnowsze motocykle Softail

Autor: Informacja prasowa 2019.04.16, 11:29 Drukuj

Przekonaj się osobiście, jak jeżdżą najnowsze motocykle Harley-Davidson Softail. Dealerzy Harley-Davidson zapraszają na Freedom Days - jazdy testowe, podczas których będziesz mógł sprawdzić jak smakuje jazda kultowym motocyklem z Milwaukee!

Zbudowane w ramach największego projektu rozwoju produktu w historii firmy, mają sztywniejszą i zdecydowanie lżejszą ramę zdolną ujarzmić potężny moment obrotowy nowych silników Milwaukee-Eight® oraz wysokiej klasy zawieszenie przednie z technologią Dual Bending Valve i łatwo regulowany ukryty tylny amortyzator typu monoshock.

NAS Analytics TAG

Mają agresywny styl oraz są szybsze, lżejsze i bardziej zwinne niż którykolwiek z poprzednich motocykli cruiser Big Twin. Zapewniają też niesamowite wrażenia z jazdy, ale trzeba się przejechać, aby uwierzyć...

Teraz każdy może się przekonać, co potrafią - dealerzy Harley-Davidson zapraszają na Freedom Days - jazdy testowe najnowszymi motocyklami Softail.

Wśród gamy modeli Softail każdy znajdzie coś dla siebie - do wyboru mamy:

Stylowe modele custom. To bardziej radykalna część rodziny Harley-Davidson. Niektóre motocykle prezentują minimalistyczny, kultowy styl, inne zaś to muskularne bestie. Rasowe maszyny z imponującym charakterem - Street Bob, Low Rider, Softail Slim, Deluxe, Breakout, Fat Boy.

Agresywne Fat Bob i FXDR. W tych motocyklach liczą się przede wszystkim osiągi i prowadzenie. Znakomite połączenie agresywnej, bezkompromisowej stylistyki z potężnym momentem obrotowym silnika Milwaukee-Eight®.

Motocykle uniwersalne. Sport Glide i Heritage Softail Classic - nadają się na bezkresne autostrady, kręte górskie drogi i zatłoczone miejskie ulice. Te maszyny są gotowe na każde wyzwanie.

Na jazdy próbne można się zapisać na tej stronie.

Jeśli wolisz mniejsze motocykle, wypróbuj stylowe modele Sportster, które mimo klasycznego wyglądu oferują całkowicie współczesny komfort i doznania z jazdy. Są również doskonałą platformą do własnych modyfikacji custom. Nieprzerwana, ponad 60-letnia historia rodziny Sportster jest gwarancją ich wyjątkowego charakteru. Styl prosty, surowy i rasowy. Nie potrzeba wiele, aby poczuć, jakby miało się wszystko.

Przypominamy też, że Harley-Davidson przedłużył swoją przedsezonową ofertę promocyjną - wciąż można kupić motocykle Sportster taniej o 5000 złotych.

Teraz nowy Harley-Davidson Sportster już od 39 900 PLN!

Więcej informacji u autoryzowanych dealerów Harley-Davidson®, których adresy można znaleźć tutaj.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr