tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Francuski stunter Thibaut i jego seryjna Mv Agusta F3 800

Francuski stunter Thibaut i jego seryjna Mv Agusta F3 800

Autor: Damian Bazaniak 2019.02.21, 10:27 Drukuj

Stuntriding nie musi kojarzyć się tylko ze zniszczonymi motocyklami i nieokiełznanymi stunterami. Thibaullt Nogues to 27 letni stunter i ogromny detalista, jeśli chodzi o jego pojazdy i podejście do tematu. Dodatkowo ostatnio został fabrycznym stunterem włoskiej Mv Agusty.

W materiale poniżej informuje, że fabryka właśnie przygotowuje dla niego specjalne wersje do stuntu i driftu, jednak w ramach współpracy i dopasowania się do sprzętu dostał jeszcze gorącą, zupełnie seryjną F3 800 do testów. Co prawda cyrkla nie zaryzykował, ale i tak jego jazda robi wrażenie...

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę