tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fotoradary na mocie Poniatowskiego - Gwny Inspektorat Transportu Drogowego zaczyna traci cierpliwo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fotoradary na mocie Poniatowskiego - Gwny Inspektorat Transportu Drogowego zaczyna traci cierpliwo

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.06.15, 08:04 Drukuj

Główny Inspektorat Transportu Drogowego, który jest odpowiedzialny za Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym, włączył się do zamieszania z fotoradarami na moście Poniatowskiego.

Wojewódzki Mazowiecki Konserwator Zabytków przeprowadził w ubiegłym tygodniu kontrolę mostu Poniatowskiego, a jej elementem było między innymi sprawdzenie szaf, w których mają pojawić się fotoradary. Spór o nie trwa od maja - Zarząd Dróg Miejskich twierdzi, że dostał zgodę na postawienie szaf, a konserwator zabytków z kolei mówi, że owszem wydał zgodę na zainstalowanie urządzeń pomiarowych, ale miał to być odcinkowy pomiar prędkości, który można zamontować z użyciem już istniejącej infrastruktury. Efektem sporu jest to, że szafy pełnią rolę straszaków oraz stanowią atrakcję dla graficiarzy.

NAS Analytics TAG

Teraz do akcji nieśmiało wkracza Główny Inspektorat Transportu Drogowego, który jest odpowiedzialny za lwią część sieci fotoradarów. Jak informuje PAP, Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym GITD zwróciło się do konserwatora z prośbą o określenie, czy lokalizacje urządzeń zostały przez niego zaakceptowane po kontroli mostu. Wszystkiemu przygląda się także firma, która wygrała przetarg i już wyraziła chęć pomocy przy dokonaniu ewentualnych korekt, oczywiście odpłatnie. Fotoradary miały ruszyć z początkiem czerwca.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr