tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fizjoterapeuta Marca Marqueza: "Nie musisz nikomu nic udowadnia"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Fizjoterapeuta Marca Marqueza: "Nie musisz nikomu nic udowadnia"

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.13, 08:48 Drukuj

W najbliższy weekend, po dziewięciu miesiącach przerwy Marc Marquez powróci do rywalizacji. W międzyczasie jego fizjoterapeuta zamieścił emocjonalny post w serwisie Instagram, w którym ma przekaz dla mistrza i jego fanów.

Carlos Garcia to jedna z kluczowych osób odpowiedzialnych za powrót Marca Marqueza do pełnej sprawności po trzech operacjach ramienia. Garcia od 2013 roku współpracuje z Clinica Mobile, a od 2017 roku jest fizjoterapeutą braci Marquez. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie pod jego czujnym okiem Marquez dochodził do siebie po przebytych operacjach.

NAS Analytics TAG

Wczoraj Carlos Garcia zamieścił w swoim profilu w serwisie Instagram emocjonalny post, który podsumowuje dziewięć miesięcy ciężkiej pracy: "Nie musisz nikomu nic udowadniać, po prostu jesteś Marc. Wszyscy będący przy tobie w tym trudnym czasie wiedzą, że przede wszystkim jesteś wspaniałą osobą.

Daliśmy z siebie wszystko, a ostatnie dziewięć miesięcy było najdłuższymi w naszym życiu. Poświęciliśmy wszystko dla jednego celu i w końcu go osiągnęliśmy, a wszystko czego doświadczyliśmy, czego nie doświadczyliśmy i co wycierpieliśmy, wreszcie się opłaciło. Ostatnie miesiące były bardzo trudne, ale zawsze staraliśmy się dostrzec światło w tunelu.

Jeżeli te miesiące czegoś mnie nauczyły to jest to fakt, że sportowiec musi mieć talent żeby odnosić sukcesy, ale talent to nie wszystko - trzeba również pracować. Musisz robić co trzeba, a nie to co chcesz, musisz wcześnie wstawać, być na czas, być systematycznym, musisz wiedzieć jak się regenerować, jeść zdrowo, ćwiczyć, cierpieć... Musisz wiedzieć to wszystko nie wiedząc, jak dużo czasu będzie potrzebne i mając świadomość, że twoje marzenia się oddalają. Musisz to wiedzieć nie mając pewności, kiedy znów wystartujesz.

Wygląda na to, że światło na końcu tunelu, którego codziennie wypatrywaliśmy, nareszcie zaczyna nas oświecać. Marc Marquez może i wygrał tytuły mistrza świata, ale Marc to nadal Marc."

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr