tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Finał konkursu Motula i Ścigacza pod hasłem “Szybki problem" - mamy dziesiątki zwycięzców!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Finał konkursu Motula i Ścigacza pod hasłem “Szybki problem" - mamy dziesiątki zwycięzców!

Autor: Redakcja 2018.09.06, 13:54 Drukuj

 

Zakończyliśmy właśnie akcję "Szybki problem", w której wraz z Motulem promowaliśmy poważne podejście do czystego wizjera kasku. Na nasz konkurs nadeszło kilkadziesiąt zgłoszeń i były one tak dobre, że nie robiąc żadnych wyjątków, postanowiliśmy nagrodzić wszystkich! W naszej redakcji czeka więc ogromne pudło nagród, które zamierzamy szeroko rozdysponować!

NAS Analytics TAG

Jeśli wysłaliście nam do wczoraj w komentarzu na FB zdjęcie swojego kasku ozdobionego toną kurzu, brudu i owadów, to mamy dla was prezent - opakowanie preparatu Motul Helmet & Visor Clean, dzięki któremu w każdym momencie możecie przywrócić idealną przejrzystość wizjera.

Zwycięzców jest tak wielu, że nie jesteśmy w stanie ścigać każdego z osobna, dlatego to wy musicie zgłosić się do nas :) Sprawdźcie stronę wydarzenia na FB i przyślijcie nam w wiadomości prywatnej swoje dane: imię, nazwisko, telefon i adres do wysyłki, ewentualnie informację, że odbierzecie nagrodę osobiście w naszej redakcji w Warszawie na ul. Łopuszańskiej 36.

Niech lśniąca skorupa kasku i niezmącony widok będą z wami! Szerokości!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę