tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia! Sprawdź motocyklowe atrakcje!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia! Sprawdź motocyklowe atrakcje!

Autor: Redakcja 2019.01.10, 12:50 Drukuj

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą sobotę. Z roku na rok motocyklowych akcentów jest coraz więcej - to nie tylko aukcje, ale także sami motocykliści, którzy aktywnie włączają się w organizację imprez.

Co roku wielu naszych partnerów wystawia na aukcje WOŚP rozmaite wartościowe gadżety i niepowtarzalne pamiątki. W tym roku my także przekazaliśmy na aukcję coś niezwykłego - koszulkę teamu Honda Racing z autografem 16-krotnego triumfatora wyścigu Isle of Man TT, Iana Hutchinsona.

Historia tej koszulki jest bardzo ciekawa. Barry chciał oddać ją widzom kanału Ścigacz.pl w serwisie YouTube. Zwyciężyć miał autor komentarza, który zbierze najwięcej polubień. Jeden z komentujących poprosił o wystawienie koszulki na licytację WOŚP (można to sprawdzić w komentarzach pod filmem) i to właśnie jego komentarz zebrał najwięcej polubień. Dlatego właśnie koszulka trafia na aukcję. Moment podpisania koszulki znajdziecie w 11 min i 53 sek.

To nie jedyna atrakakcja przygotowana przez naszą redakcję! Nasz redaktor Jarek Benito Czech zdobył oficjalne polo teamu Ecstar Suzuki MotoGP z autografami zawodników jeżdżących w barwach ekipy w sezonie 2018. Podpisali się Alex Rins, Andrea Iannone i kierowca testowy Sylvain Guintoli. To prawdopodobnie ostatnia okazja by zdobyć koszulkę Suzuki Ecstar z autografem Iannone - jak wiadomo zmienił on barwy.

Bardzo ciekawą aukcję przygotowała także sieć salonów motocyklowych I'M Inter Motors. Są to slidery Alpinestars podpisane przez dwóch tuzów świata wyścigów motocyklowych - Jorge Lorenzo z MotoGP oraz Jonathana Rea z World Superbike.

W wielu miastach Polski odbędą się imprezy z cyklu Moto Orkiestra, w których udział zapowiedział jeden z naszych partnerów - Dunlop. Przygotował on dla uczestników mnóstwo gadżetów, które będą licytowane podczas imprez, a cały dochód z tych licytacji zostanie przekazany na WOŚP.

W Warszawie Moto Orkiestra pojawi się 13 stycznia na Autodromie Bemowo. Organizatorzy - Automobilklub Polski i dzielnica Bemowo, zapewniają, że atrakcji nie zabraknie. W programie między innymi przejażdżki ze znanymi kierowcami rajdowymi, symulator jazdy i mini tor wyścigowy dla dzieci.   

Podobne imprezy odbędą się także w Krakowie, Włocławku i Świdnicy.

Ale również na ogólnych finałach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy możecie liczyć na motocyklowe akcenty - we Wrocławiu na Nowym Targu, w strefie motocyklowej pojawi się Arek Szajba, który w roku 2018 zdobył wraz ze swoim motocyklem tytuł Mistrza Świata w budowie jednośladów. Będzie okazja zamienić kilka słów i zrobić zdjęcie.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę