tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Film motocyklowy "One Fast Move" pojawi si na Amazon Prime. O czym opowiada? Kiedy premiera?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Film motocyklowy "One Fast Move" pojawi si na Amazon Prime. O czym opowiada? Kiedy premiera?

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.07.10, 09:38 Drukuj

W sieci nieoczekiwanie pojawił się zwiastun filmu motocyklowego, który nie trafi do kin, lecz zadebiutuje od razu na platformie Amazon Prime. Patrząc na pierwszy materiał filmowy, nie należy spodziewać się fajerwerków, a sama historia trąci mocną sztampą. To jednak nie przeszkadza mu w kandydowaniu do bycia akcyjniakiem na niedzielny relaks.

Fabularne filmy w klimatach motocyklowych to coś, czego nie spotyka się zbyt często w przyrodzie, dlatego każda tego typu produkcja zwraca na siebie uwagę. Nie inaczej jest w przypadku "One Fast Move", którego zwiastun trafił do sieci. Film pojawi się od razu na platformie Amazon Prime. Główną rolę gra KJ Apa, którego najbardziej uznaną rolą jest ta w serialu "Riverdale". W 2017 r. został nominowany m.in. przez MTV za najlepszy pocałunek, ale otrzymał też bardziej ambitne nominacje w kategorii najlepszego młodego aktora.

NAS Analytics TAG

Z opisu filmu dowiadujemy się, że Wes Neal (KJ Apa) zostaje wyrzucony z wojska za swoje zamiłowanie do nielegalnych wyścigów motocyklowych. Po tym wydarzeniu przychodzi refleksja i główny bohater postanawia wejść do świata profesjonalnych wyścigów. W tym celu nawiązuje kontakt ze swoim ojcem, który jest byłym mistrzem. Na dodatek Wes znajduje pracę w sklepie u mentora swojego ojca. Nie zabraknie też wątku miłosnego.

Film pojawi się w bibliotece Amazon Prime już 8 sierpnia, co zwiastuje prawdziwie motocyklowy początek drugiego miesiąca wakacji. Dzień później w polskich kinach ma zadebiutować film "Motocykliści", który opowiada historię opartą na losach klubu Outlaws MC. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "One Fast Move".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr