tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Film dokumentalny o zespole LRP Poland w wyścigu 24h Le Mans 2019 NAS Analytics TAG
2019 12 04 Mio rejestrator billboard
NAS Analytics TAG

Film dokumentalny o zespole LRP Poland w wyścigu 24h Le Mans 2019

Autor: Barry 2019.05.15, 14:01 Drukuj

Kilkunastominutowy film opublikowany w serwisie YouTube dokumentuje start polskiego zespołu w legendarnym, 24-godzinnym wyścigu motocyklowych Mistrzostw Świata FIM EWC w Le Mans.

Zespół Bartłomieja Lewandowskiego w najbardziej wymagającym maratonie motocyklowym startował już po raz czwarty. Trzy tygodnie później Lewandowski, Arnaud Friedrich i Dominik Vincon wywalczyli punkty w kolejnym wyścigu FIM EWC, mianowicie ośmiogodzinnych zmaganiach na torze Slovakiaring.

NAS Analytics TAG

Poniższy film, pokazujący kulisty morderczej rywalizacji we Francji, został przygotowany przez MXM Media.

Już 9 czerwca podopieczni Bartłomieja Lewandowskiego wystartują w kolejnym wyścigu FIM EWC, tym razem w ośmiogodzinnych zmaganiach na niemieckim torze Oschersleben.

Więcej o zespole LRP Poland na oficjalnej stronie lrppoland.pl, profilu na Facebooku i kanale YouTube.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę