tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Filip Chajzer spenia motocyklowe marzenie 88-letniej Pani Wandzi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Filip Chajzer spenia motocyklowe marzenie 88-letniej Pani Wandzi

Autor: Barry 2017.08.08, 19:30 2 Drukuj

Na facebookowy apel Filipa Chajzera zareagowały tłumy motocyklistów. Skala spontanicznej akcji chyba przerosła najśmielsze oczekiwania samego pomysłodawcy…

Filip Chajzer, znany ze swojej wszechstronnej aktywności i spontanicznych akcji, tym razem postanowił spełnić marzenie pewnej 88-letniej Pani. Zaczęło się od krótkiej informacji i apelu, który wczoraj wystosował na swoim facebookowym profilu, obserwowanym przez blisko 750 tys. osób.:

NAS Analytics TAG

 "Słuchajcie. Jest akcja. Szybka i spontaniczna (jak zawsze). Zgłosiła się do mnie pewna przesympatyczna kosmetyczka z Warszawy... Jej klientką jest 88 letnia Pani Wandzia. Pani Wandzia całe życie jeździła na motocyklach. Do dzisiaj na widok przejeżdżającego moto jej serce bije mocniej. Głowa by chciała jeszcze raz, ten ostatni w życiu. Wiek niestety robi swoje, do tego mąż po wylewie, którym się opiekuje... Mimo wszystko energii ma podobno tyle co elektrownia atomowa. Dlatego uważam, że ten ostatni raz jest w zasięgu ręki. Jutro spełniam największe marzenie Pani Wandzi. Zabieram ją na cruising. Jeśli chcecie dołączyć to jutro o 18:00 czekajcie na nas na parkingu przy Plaży Nieporęt, Zegrzyńska 10H, 05-126 Nieporęt. Pokażmy, że nic nie może ograniczać marzeń, a szczególnie wiek!!! Chłopaki z klubu IMRG FIRST Poland przy MotoeXcluisive nie może was zabraknąć, kto jeszcze?"

Apel w błyskawicznym tempie rozprzestrzeniał się w środowisku motocyklowym przez kolejną, niecałą dobę. Efekt finalny przerósł chyba najśmielsze oczekiwania samego pomysłodawcy. Na parkingu przy Plaży Nieporęt pojawiły się prawdziwe tłumy motocyklistów. Najważniejsza bohaterka tego dnia - Pani Wandzia - była przeszczęśliwa!

Gratulujemy pomysłu i zaangażowania Panie Filipie! Oby jak najwięcej takich akcji, które poza spełnionym marzeniem, niosą też mnóstwo pozytywnej, dobrej energii i radości!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr