tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fighters Attack - wyjtkowa impreza dla posiadaczy motocykli Ducati Streetfighter V4. Obud w sobie Wojownika i pole do Hiszpanii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fighters Attack - wyjtkowa impreza dla posiadaczy motocykli Ducati Streetfighter V4. Obud w sobie Wojownika i pole do Hiszpanii

Autor: Informacja prasowa 2021.09.14, 15:38 Drukuj

Ducati Polska zorganizowało wyjątkową imprezę dla posiadaczy motocykli Streetfighter V4, którzy już w październiku będą mogli wybrać się do Walencji, by móc czerpać to co najlepsze z regionu i ze swoich motocykli.

Ducati Polska oraz motoRRaid mają niesamowitą propozycję dla prawdziwych Wojowników. Posiadacze motocykli Ducati Streetfighter V4 będą mogli odwiedzić Walencję, gdzie wraz z przewodnikami będą odkrywać nowe, zapierające dech w piersiach trasy, a także w doborowym towarzystwie raczyć się pięknymi widokami oraz hiszpańską kuchnią. Wisienką na szczycie wojowniczego tortu jest trzydniowe szkolenie z jazdy torowej na torze w Kartagenie.

NAS Analytics TAG

Jak wziąć udział w Fighters Attack? Przede wszystkim należy być szczęśliwym posiadaczem motocykla Ducati Streetfighter V4. Organizatorzy wyjazdu pomogą w organizacji biletów lotniczych, a także zapewnią transport bagaży i motocykla. Po przylocie uczestnicy zostaną przetransportowani busami do miejscowości Calp, gdzie będą na nich czekały motocykle oraz moc atrakcji. Przewidziano aż cztery dni jazdy po okolicznych drogach. Pierwszego dnia będzie można odpocząć po podróży lub od razu wyruszyć motocyklem w trasę.

Kolejnym etapem jest przejazd motocyklami do Kartageny, gdzie uczestnicy przez trzy dni, z instruktorami i torem na wyłączność będą mogli lepiej poznać swoje motocykle na Circuito de Cartagena. Dla miłośników turystyki przygotowano motocyklowe zwiedzanie pobliskich atrakcji Kartageny, a wszystko to pod kierunkiem doświadczonego przewodnika. Na zakończenie zajęć na torze przewidziano odrobinę rywalizacji w postaci Fun Race. Osoby, które najbardziej poprawią swój początkowy czas, zostaną nagrodzone pucharami.

Jeżeli wasz wewnętrzny Wojownik został wystarczająco pobudzony, to powinniście wypełnić formularz na sronie motoRRaid oraz dokonać wpłaty w wysokości 1990 euro (cena nie obejmuje kosztu przelotów). Więcej informacji uzyskacie pod adresem biuro@motorraid.pl. Zapisy są przyjmowane do 2 października, a impreza rozpoczyna się 9 października. W cenie wyjazdu jest zakwaterowanie w najlepszych hotelach, animacja, wyżywienie, transfery lotniskowe oraz bagażu, opieka przewodników oraz instruktorów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr