tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Fabrycznie nowa Honda CR500 z 2001 roku rozpakowana po raz pierwszy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Fabrycznie nowa Honda CR500 z 2001 roku rozpakowana po raz pierwszy

Autor: Janusz Bbenek 2019.05.10, 12:30 Drukuj

Filmy z gatunku "unboxing" robią w internecie oszałamiającą karierę. O ile oglądanie sceny wyjmowania z pudełka suszarki do włosów czy najnowszego smartfona średnio nas interesuje, to otwarcie kapsuły czasu z fabrycznie nowym motocyklem, nie produkowanym od kilkunastu lat już jak najbardziej. Zwłaszcza jeśli jest to nieco dzika Honda CR500.

Na ofertę sprzedaży tajemniczego pudła natrafiła w 2016 roku załoga australijskiego warsztatu Full Force Racing Components, która nie mogła się powstrzymać przed zakupem. Karton skrywał metalowy stelaż, w którym czekał prawdziwy skarb. Fabrycznie nowa, rozmontowana do transportu offroadowa Honda CR500 z rocznika 2001 - ostatniego roku produkcji tego modelu.

NAS Analytics TAG

Honda CR500 była produkowana w latach 1984-2001. Do jej napędu posłużył dwusuwowy singiel o pojemności 491 cm3, dający w pierwszych latach produkcji ok. 60-64 KM. Czyniło to z ważącego 101 kg motocykla prawdziwego dzika, który świetnie sprawdzał się zarówno na torze motocrossowym, jak w otwartym terenie. Wymagał jednak od kierowcy sporych umiejętności i pewności w prowadzeniu. Rosnące obostrzenia w kolejnych latach sprawiły, że ostatnia generacja CR500 legitymowała się mocą zmniejszoną do 56 KM.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr