tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Extreme Style - motocyklowy pokrowiec, uchwyt na telefon, w tras, do miasta i na rower
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Extreme Style - motocyklowy pokrowiec, uchwyt na telefon, w tras, do miasta i na rower

Autor: Kazimierz Owczarek 2020.08.06, 13:55 1 Drukuj

Od kilku lat znaczącą częścią większości podróży motocyklowych jest telefon. W sytuacji awaryjnej pomaga ściągnąć pomoc, służy jako okno na świat, narzędzie do dostępu do informacji, danych, banku, poczty a także jako nawigacja. W jaki sposób zamontować telefon tak, żeby był przydatny w czasie jezdy na motocyklu?

Budżetowym i całkiem skutecznym rozwiązaniem jest uchwyt na telefon Extreme Style przykręcany do końcówki kierownicy. Dostępnych jest kilka wariantów wielkościowych oraz modele z daszkiem przeciwsłonecznym lub bez. Bezstopniowa regulacja kąta pochylenia ułatwi dostosowanie położenia telefonu zgodnie z naszymi potrzebami...

NAS Analytics TAG

W trasę i na rower...

Sam pokrowiec ma formę zapinanej na dwa suwaki (uszczelniane) kieszeni, na zewnątrz pokrytej folią. Całość jest odporna na polewanie wodą, co oznacza, że bez problemu wytrzyma normalny deszcz przez dłuższy czas. Mój rekord to 7 godzin w trakcie deszczu o zmiennej intensywności (do końca podróży uchwyt był szczelny).

etui eXtreme style 4    

Motocyklowe etui marki Extreme Style

Kupisz TUTAJ »

Nieco problemów może przyspożyć eksploatacja w bardzo intensywne i słoneczne dni. Wówczas czasem telefon wyświetla komunikat o zbyt wysokiej temperaturze i potrafi się wyłączyć. Rozwiązaniem jest zrobienie tunelu aerodynamicznego doprowadzającego  powietrze poprzez utworzenie szpary pomiędzy suwakami od strony czoła telefonu. Tak, aby w czasie jazdy się chłodził. Dotyczy to wyłącznie dni z temperaturą znacznie przekraczającą 30 stopni Celsjusza.

Pewną niedogodnością jest fakt, że nie można obłsugiwać telefonu bez wyjęcia go z pokrowca - z drugiej strony, czy po ustawieniu trasy ma to jakiekolwiek znaczenie? Pokrowiec posiada specjalną przelotkę na kabel zasilający a sam telefon możemy umieścić w pozycji zarówno pionowej jak i poziomej. Dodatkowym atutem pokrowca jest fakt, że możemy go (za sprawą regulacji średnicy uchwytu mocującego) zamontować do większości kierownic rowerowych, co ułatwi nawigację w terenach trudno dostępnych.

Moim zdaniem

Sam wielokrotnie zapuszczałem się rowerem w cięzko dostępne tereny leśne z włączoną nawigacją i słuchając muzyki. Uchwyt jest wytrzymały i kilka upadków rowerowych nie zrobiło na nim najmniejszeog wrażenia. Moim zdaniem to jedno z najlepszych rozwiązań w niskim przedziale cenowym - w zależności od modelu uchwyty kosztują od 59 do 72 zł...

Motocyklowe pokrowce, uchwyty na telefon marki MT Helmets dostępne są w sklepie Ścigacza.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr