tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Energiczny wjt i plany budowy nowego toru koo Jarosawia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Energiczny wjt i plany budowy nowego toru koo Jarosawia

Autor: Janusz Bbenek 2019.10.11, 18:02 Drukuj

Marian Ryznar, wójt podkarpackiej gminy Wiązownica, forsuje plan budowy nowego Centrum Sportów Motorowych we wsi Nielepkowice. Gmina dysponuje 100-hektarową działką położoną z dala od zabudowań, a pomysł ma poparcie lokalnych przedsiębiorców i klubu motocyklowego Warrlocks MC Poland.

O tym, że mamy w Polsce znaczny niedobór torów samochodowo-motocyklowych nie trzeba nikogo przekonywać. Ponadto istniejące już obiekty zmagają się z protestami okolicznych mieszkańców, z powodu których część z nich może być w najbliższym czasie zamknięta. Tym bardziej cieszą nas inicjatywy budowy nowych torów.

NAS Analytics TAG

Wójt Marian Ryznar z Wiązownicy na Podkarpaciu chciałby wybudować taki obiekt na 100-hektarowej działce we wsi Nielepkowice. Ma już wstępną koncepcję obiektu, stoi za nim również prezes Tech-Project, dużej firmy z branży drogowej. Swoje poparcie wyrazili również motocykliści z jarosławskiego klubu Warrlocks MC Poland, organizatorzy odbywającego się już od prawie 30 lat międzynarodowego zlotu w Radawie.

Na poniższym filmie sprawa wygląda bardzo obiecująco. Jedyny potencjalny zgrzyt polega na tym, że wójt Ryznar ubiega się o mandat poselski w najbliższych wyborach i jest to część jego kampanii. Z drugiej strony, bez środków z budżetu centralnego realizacja takiej inwestycji rzeczywiście nie będzie możliwa. Trzymamy za słowo, nowy tor na Podkarpaciu jest bardzo potrzebny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr