tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Energiczny wójt i plany budowy nowego toru koło Jarosławia Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Energiczny wójt i plany budowy nowego toru koło Jarosławia

Autor: Janusz Bębenek 2019.10.11, 18:02 Drukuj

Marian Ryznar, wójt podkarpackiej gminy Wiązownica, forsuje plan budowy nowego Centrum Sportów Motorowych we wsi Nielepkowice. Gmina dysponuje 100-hektarową działką położoną z dala od zabudowań, a pomysł ma poparcie lokalnych przedsiębiorców i klubu motocyklowego Warrlocks MC Poland.

O tym, że mamy w Polsce znaczny niedobór torów samochodowo-motocyklowych nie trzeba nikogo przekonywać. Ponadto istniejące już obiekty zmagają się z protestami okolicznych mieszkańców, z powodu których część z nich może być w najbliższym czasie zamknięta. Tym bardziej cieszą nas inicjatywy budowy nowych torów.

NAS Analytics TAG

Wójt Marian Ryznar z Wiązownicy na Podkarpaciu chciałby wybudować taki obiekt na 100-hektarowej działce we wsi Nielepkowice. Ma już wstępną koncepcję obiektu, stoi za nim również prezes Tech-Project, dużej firmy z branży drogowej. Swoje poparcie wyrazili również motocykliści z jarosławskiego klubu Warrlocks MC Poland, organizatorzy odbywającego się już od prawie 30 lat międzynarodowego zlotu w Radawie.

Na poniższym filmie sprawa wygląda bardzo obiecująco. Jedyny potencjalny zgrzyt polega na tym, że wójt Ryznar ubiega się o mandat poselski w najbliższych wyborach i jest to część jego kampanii. Z drugiej strony, bez środków z budżetu centralnego realizacja takiej inwestycji rzeczywiście nie będzie możliwa. Trzymamy za słowo, nowy tor na Podkarpaciu jest bardzo potrzebny.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę