tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ekstremalne zawody na Torze d! II Avalon EXTREME Racing Cup ju 23 wrzenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ekstremalne zawody na Torze d! II Avalon EXTREME Racing Cup ju 23 wrzenia

Autor: Informacja prasowa 2017.09.19, 14:41 Drukuj

Przed nami druga edycja Avalon EXTREME Racing Cup. Jest to jedyna w Polsce impreza motoryzacyjna, podczas której na torze spotykają się kierowcy sprawni oraz z niepełnosprawnością. Unikalna formuła rywalizacji i aż sześć prób sportowych. Zawody odbędą się 23 września (sobota) na Torze Łódź.

Organizatorem wydarzenia jest Avalon Extreme, wyjątkowa inicjatywa, która promuje sporty ekstremalne. Na starcie stanie ok. 40 kierowców z całej Polski, którzy będą klasyfikowani w dwóch kategoriach - sprawni (SPR) i niepełnosprawni (ON). W wydarzeniu weźmie udział kierowca rajdowy Sebastian Luty. - Avalon EXTREME Racing Cup to impreza jedyna w swoim rodzaju. Pokazujemy, że łączy nas miłość do czterech kółek i ostrej rywalizacji na torze. Jest to znakomita okazja, aby wspólnie przeżywać sportowe emocje. Na kibiców będzie czekać moc atrakcji, a ci najbardziej zuchwali otrzymają zaproszenie do mojej "Bestii", jak pieszczotliwie nazywam swój samochód rajdowy, i razem ze mną wezmą udział w efektowych przejazdach pokazowych - powiedział ambasador Avalon Extreme, Sebastian Luty.

NAS Analytics TAG

Na uczestników czeka sześć prób sportowych z pomiarem czasu po pięć okrążeń każda oraz jazda w pętli, czyli po cztery samochody na torze w tym samym czasie. W rywalizacji wystartują samochody cywilne oraz auta przygotowane do sportu. Próby sportowe rozpocznę się już o godz. 9:00.

Gościem specjalnym będzie Ernest Komorowski, który przeprowadzi pokazy stuntu i driftu motocyklowego. Na kibiców czekają także dodatkowe atrakcje, m.in. gokarty, przejażdżki jeepem offroadowym, chill gaming room, prezentacja nowatorskich bolidów.

Ambasadorami II edycji Avalon EXTREME Racing Cup są Ola Kutz i Robert Skawiński, którzy od wielu lat wspierają polski motosport, obecnie prowadzą program Przyjazne Motocyklistom.

Pierwsza edycja imprezy miała miejsce 27 maja br. również na Torze Łódź i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem kierowców z całego kraju. Wówczas, bezkonkurencyjni okazali się Piotr Malczewski i Kamil Kosela. Jak będzie podczas drugiej edycji? II Avalon EXTREME Racing Cup odbędzie się 23 września w godz. 7:45-16:30.

Wydarzenie na Facebooku

Harmonogram II Avalon EXTREME Racing Cup 2017:

23 września (sobota)

 • 07:45-08:45 - odbiór administracyjny oraz BK
 • 08:45-09:00 - odprawa dla uczestników
 • 09:00-12:00 - rozpoczęcie prób sportowych
 • 12:00-13:00 - przejazdy pokazowe
 • 13:00-16:00 - kontynuacja prób sportowych
 • 16:00 - zakończenie zawodów
 • 16:20 - publikacja wyników
 • 16:30 - rozdanie nagród i zakończenie imprezy
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr