tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 EWC 2021: Kolejne zmiany w kalendarzu Endurance World Championship, runda w Le Mans z now dat
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

EWC 2021: Kolejne zmiany w kalendarzu Endurance World Championship, runda w Le Mans z now dat

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.12, 15:57 Drukuj

Organizatorzy serii Endurance World Championship przyzwyczaili nas do zmian w kalendarzu do tego stopnia, że powoli staje się on bardziej ekscytujący niż same wyścigi. Po odwołaniu 24 hours of Le Mans przedstawiono nowy termin zmagań we Francji.

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, to zawodnicy już szykowaliby się psychicznie i fizycznie do wyścigu 24 Heures Motos na torze Le Mans, ale niestety organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu rundy i to w trakcie trwania oficjalnych testów. Nie wiadomo także, co stanie się z wyścigiem na torze Oschersleben, który miał odbyć się w maju, a teraz stoi pod znakiem zapytania. Według nowego kalendarza wyścig w Le Mans odbędzie się w czerwcu.

NAS Analytics TAG

O ile Dornie udało się uporządkować swoje kalendarze wyścigów, o tyle organizatorzy cyklu Endurance World Championship mają z tym problem. Runda we Francji została odwołana przede wszystkim z powodu przeciążenia lokalnych szpitali, co oczywiście jest szlachetne, ponieważ w trakcie trwania wyścigu trzeba by było oddelegować lekarzy, sanitariuszy, karetki i śmigłowiec do obsługi zawodników i ich ekip. Wyścig na torze Oschersleben był zaplanowany na 23 maja, ale portal Corsedimoto.it twierdzi, że runda odbędzie się dopiero w sierpniu.

Nowy kalendarz Endurance World Championship 2021:
12 - 13 czerwca - 24 Heures Motos - Le Mans
17 lipca - 12 Hours of Estoril
18 - 19 września - Bol d'Or
7 listopada - 8 Hours of Suzuka

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr