tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 EICMA 2018 - padziernikowa promocja biletw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

EICMA 2018 - padziernikowa promocja biletw

Autor: Konrad Bartnik 2018.10.08, 16:49 1 Drukuj

Już za miesiąc startuje prawdziwe święto motocyklistów z całego świata. Największe targi branżowe, czyli EICMA w Mediolanie, to miejsce, w którym warto pojawić się osobiście przynajmniej raz w życiu.

Koniec sezonu motocyklowego jest zarazem symbolicznym początkiem następnego. To właśnie w listopadzie poznajemy najważniejsze nowe maszyny, które w kolejnym roku będzie można spotkać na europejskich drogach. Targi EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo e Motociclo)  w Mediolanie to już niemal symbol motocyklowego świata.

NAS Analytics TAG

W tym roku impreza otwarta dla szerokiej publiczności odbędzie się w dniach 8-11 listopada w centrum targowym Fiera Milano (dni prasowo-handlowe 6-7 listopada). Kupno biletu wstępu na miejscu to wydatek rzędu 23 euro i raczej pewna opcja stania w długiej kolejce. Zdecydowanie najlepszym sposobem zakupu wejściówek jest wizyta na oficjalnej stronie Targów EICMA, na której znajdziecie specjalną podstronę z możliwością zakupu biletów online.

Zakupy przez internet to nie tylko niższa cena - 19 euro zamiast 23. To również unikalny kod promocyjny, przypisany do każdego biletu. Dzięki niemu możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są fantastyczne nagrody, m.in. motocykl MV Agusta Brutale 800, skuter Honda Forza 300, rower 8CTF Montante for Maserati, a także wejściówki VIP z wejściem na paddock w czasie MotoGP na torze Misano. Pełna lista nagród dostępna jest tutaj.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr