tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dzban roku. Poszukiwany, bez prawka ucieka przed policj z narkotykami, potem chcia da w ap
NAS Analytics TAG
2020 06 01 KTM Bonus rejestracyjny 950 200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dzban roku. Poszukiwany, bez prawka ucieka przed policj z narkotykami, potem chcia da w ap

Autor: Raff 2020.04.01, 12:44 2 Drukuj

Brak prawa jazdy, ucieczka przed policją, narkotyki i próba przekupienia funkcjonariusza - gdyby w naszej branży rozdawano nagrody Darwina, ten motocyklista z pewnością byłby mocnym faworytem.

Policja z Lwówka Śląskiego trafiła na motocyklistę, którego bez przesady moglibyśmy nazwać dzbanem roku. Wprawdzie rok się jeszcze nie skończył, ale trudno wyobrazić sobie kogoś, kto mógłby przebić tego gościa.

NAS Analytics TAG

Uwagę funkcjonariuszy zwrócił mężczyzna, który nocą jechał jednośladem. Obowiązują ograniczenia w przemieszczaniu się, kierowca nie mógł jechać do pracy ani sklepu z uwagi na późną porę. Kiedy policjanci postanowili go zatrzymać do kontroli, ten zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu 32-latek został zatrzymany i wtedy otworzyła się puszka Pandory. Po sprawdzeniu danych kierowcy okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym, ma także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Podczas kontroli posłużył się dokumentem nienależącym do niego, a przeszukanie ujawniło dokumenty skradzionego samochodu, 80 porcji marihuany oraz 50 porcji metamfetaminy.

Gdy kierowca motocykla zrozumiał w jak dramatycznym położeniu się znalazł, zaproponował policjantom korzyść finansową w zamian za wypuszczenie go. Ci jednak nie dali się przekonać. Teraz nad przyszłością 32-latka zastanowi się sąd.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr