tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwa zestawy akcesoriw do Hondy Africa Twin dostpne w niewiarygodnie niskich cenach!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwa zestawy akcesoriw do Hondy Africa Twin dostpne w niewiarygodnie niskich cenach!

Autor: Informacja prasowa 2019.08.27, 22:04 Drukuj

Przebogaty pakiet profesjonalnych akcesoriów Hondy, z aluminiowymi kuframi, aluminiową płytą pod silnikiem i innymi akcesoriami o łącznej wartości prawie 12 tys. zł możesz mieć teraz za mniej niż 4500 zł.

Akcesoria do Hondy Africa Twin zaprojektowano razem z motocyklem. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ nowa Afryka jest motocyklem pomyślanym na każde warunki drogowe i każde wyzwanie. Możesz mieć zatem pewność, że każdy kufer, płyta czy gmol wytrzyma trudy twojej podróży.

NAS Analytics TAG

Kufry do modelu Africa Twin wykonane są z aluminium połączonego z wytrzymałego tworzywa sztucznego. W zestawie z odpornymi na wstrząsy stelażami gwarantują bezpieczeństwo bagażu nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

W nowej promocji Hondy możesz kupić bogaty zestaw oryginalnych akcesoriów do modelu Africa Twin za zaledwie część jego wartości i dodatkowo, otrzymać na motocykl gwarancję aż na trzy lata! Przy zakupie jednego z modeli Africa Twin CRF1000A ze skrzynią manualną lub dwusprzęgłową DCT z 2019 i 2018, nowy zestaw akcesoriów Adventure Full Aluminium, obejmujący kufer centralny aluminiowy z oparciem dla pasażera, kufry boczne aluminiowe ze stelażami i zamkami, wysoką szybę, quickshifter lub zestaw dźwigni zmiany biegów do DCT, zestaw płyty ochronnej silnika z orurowaniem bocznym zapłacisz 4 499 zł zamiast normalnej ceny, wynoszącej 11 383 zł!

Do wyboru jest także drugi zestaw - Adventure Topbox Aluminium, obejmujący kufer centralny ze stelażem, zamkiem i oparciem pasażera, quickshifter lub zestaw dźwigni zmiany biegów, zestaw płyty ochronnej silnika z orurowaniem bocznym i podgrzewane manetki, dostępny teraz za jedyne 1 999 zł. Regularna cena tych akcesoriów to aż 7 359 zł!

Twoja nowo zakupiona Honda Africa Twin objęta będzie także, poza dwuletnią gwarancją standardową, trzecim rokiem gwarancji GRATIS. Jest to ubezpieczenie obejmujące koszty napraw w ramach programu "Gwarancja Honda Plus dla motocykli 2+1". Ubezpieczenie obejmuje mechaniczne, elektryczne i elektroniczne elementy i oraz zespoły motocykla fabrycznie zamontowane w pojeździe.

Promocja obejmuje motocykle:

Africa Twin ABS DCT 2019 - 63 900 zł (Tricolour / CRF Rally Red), 62 900 zł (Black),

Africa Twin ABS DCT 2018 - 61 400 zł (Tricolour / CRF Rally Red), 60 400 zł (Black),

Africa Twin ABS 2019 - 58 900 zł (Tricolour / CRF Rally Red), 57 900 zł (Black),

Africa Twin ABS 2018 - 56 600 zł (Tricolour / CRF Rally Red), 55 600 zł (Black)

Promocja nie dotyczy modelu Africa Twin Adventure Sports. Więcej informacji o promocji Afrykańskie Wakacje znajdziesz na stronie https://www.honda.pl/motorcycles/range/offers.html

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr