tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwa motocykle i setki innych nagrd do wygrania w konkursie Castrol Power 1!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwa motocykle i setki innych nagrd do wygrania w konkursie Castrol Power 1!

Autor: Informacja prasowa 2018.05.24, 17:15 Drukuj

Dwa doskonale wystylizowane motocykle Mondial HPS 300, 20 kasków Nolan i 500 drobniejszych gadżetów - pula nagród w konkursie "Poczuj emocje z Castrol Power 1" jest imponująca! Wystarczy spełnić kilka prostych warunków i opisać własne przeżycia, związane z jazdą motocyklem.

Motocykle to nie tylko środek transportu, to także tona niepowtarzalnych przeżyć każdego dnia. Importer produktów firmy Castrol postanowił nagrodzić autorów najlepszych, najbardziej kreatywnych odpowiedzi na pytanie: "Jakie emocje wywołuje w tobie motocykl?"

NAS Analytics TAG

castrol

PRZEJDŹ NA STRONĘ emocjezcastrol.pl
I ZGŁOŚ SIĘ PO MOTOCYKL
LUB JEDNĄ Z 500 NAGRÓD

Aby wziąć udział w konkursie "Poczuj emocje z Castrol Power 1", należy wykonać cztery proste kroki.

  • kupić czterolitrowe opakowanie jednego z czterech rodzajów oleju Castrol Power 1 - zakupu należy dokonać w jednym z salonów I’M Inter Motors, w filii firmy Inter Cars, przez stronę www.imready.eu lub w jednym z ponad 700 sklepów biorących udział w akcji
  • zachować paragon - jeśli dopisze wam szczęście, będzie on podstawą do odebrania nagrody.
  • wejść na stronę www.emocjezcastrol.pl, na której znajdziecie więcej szczegółów dotyczących konkursu, a także dokonacie rejestracji
  • odpowiedzieć na pytanie: "Jakie emocje wywołuje w tobie motocykl?"

Lista nagród jest bardzo długa, więc ich zdobywcy wyłaniani będą w czterech turach, co 16 dni. Najlepsze odpowiedzi z każdej z dwóch tur nagrodzimy motocyklem Mondial HPS 300 - na nowych właścicieli czekają dwie maszyny! Ponadto do zgarnięcia jest 20 kasków Nolan i 500 innych nagród, głównie przydatnych akcesoriów, a także kart paliwowych i podarunkowych.

Daj sobie szansę na doskonały prezent! Zapraszamy na stronę ww.emocjezcastrol.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr