tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati szykuje wyjątkowe pamiątki dla swoich fanów NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati szykuje wyjątkowe pamiątki dla swoich fanów

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.10, 11:38 Drukuj

Ducati poszło na całość i wypuści do sprzedaży wyjątkowe pamiątki, które z pewnością każdy Ducatista chciałby mieć na swojej półce.

Zakup motocykla, który kiedyś był używany w MotoGP lub World Superbike jest sporym wyzwaniem. Dzięki Ducati Memorabilia Project będzie można kupić części, które w przeszłości były używane w maszynach startujących w najbardziej prestiżowych seriach wyścigowych na świecie.

NAS Analytics TAG

Do sprzedaży trafią przede wszystkim części silników. Każda z nich będzie dokładnie opisana. Kupujący otrzyma certyfikat, na którym podpiszą się Claudio Domenicali i Gigi Dall’Igna. Każda część będzie dostarczona w gablotce z pleksiglasu. Na podstawce znajdzie się informacja, w którym modelu jej użyto.

Te wyjątkowe pamiątki będą dostępne w Ducati Store w Bolonii, salonach Ducati oraz w internecie. Ceny oraz liczba egzemplarzy nie są znane.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę