tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati szykuje wyjtkowe pamitki dla swoich fanw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati szykuje wyjtkowe pamitki dla swoich fanw

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.12.10, 11:38 Drukuj

Ducati poszło na całość i wypuści do sprzedaży wyjątkowe pamiątki, które z pewnością każdy Ducatista chciałby mieć na swojej półce.

Zakup motocykla, który kiedyś był używany w MotoGP lub World Superbike jest sporym wyzwaniem. Dzięki Ducati Memorabilia Project będzie można kupić części, które w przeszłości były używane w maszynach startujących w najbardziej prestiżowych seriach wyścigowych na świecie.

NAS Analytics TAG

Do sprzedaży trafią przede wszystkim części silników. Każda z nich będzie dokładnie opisana. Kupujący otrzyma certyfikat, na którym podpiszą się Claudio Domenicali i Gigi Dall’Igna. Każda część będzie dostarczona w gablotce z pleksiglasu. Na podstawce znajdzie się informacja, w którym modelu jej użyto.

Te wyjątkowe pamiątki będą dostępne w Ducati Store w Bolonii, salonach Ducati oraz w internecie. Ceny oraz liczba egzemplarzy nie są znane.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr