tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati szykuje specjaln edycj Panigale V4 S na cze Troya Baylissa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati szykuje specjaln edycj Panigale V4 S na cze Troya Baylissa

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.07.21, 10:39 Drukuj

Ducati zapowiedziało specjalną edycję motocykla oraz podało datę prezentacji. Sądząc po zdjęciu producent szykuje coś wyjątkowego dla fanów Troya Baylissa.

Troy Bayliss zajmuje wyjątkowe miejsce w sercach fanów Ducati. Australijski zawodnik trzy razy zwyciężał w Mistrzostwach Świata Superbike i jest jednym z najczęściej wygrywających zawodników klasy Superbike mając na koncie 52 zwycięstwa w trakcie 152 startów. Bayliss rozpoczął swoją karierę w mistrzostwach świata w 2000 roku zastępując Carla Fogarty. Zastępstwo zakończyło się dwoma zwycięstwami i zajęciem szóstego miejsca w klasyfikacji generalnej.

NAS Analytics TAG

Motocykl zanęcony przez Ducati to zapewne Ducati Panigale V4 S, które jest wykorzystywane przy tego typu okazjach. Całkiem niedawno, bo w 2019 roku, pokazano wersję na 25-lecie urodzin modelu 916. Prezentacja odbędzie się w czwartek, 22 lipca, tuż przed rozpoczęciem rundy Mistrzostw Świata Superbike na torze w holenderskim Assen. Troy Bayliss ma już na koncie jedną specjalną edycję Panigale, która była sygnowana jego nazwiskiem. Prezentacja nowego motocykla odbędzie się o godzinie 16.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr