tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Streetfighter V4 przyłapany podczas testów na włoskim torze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Streetfighter V4 przyłapany podczas testów na włoskim torze

Autor: Raff 2019.05.28, 13:51 Drukuj

Pamiętacie Ducati Streetfightera? To uważajcie - motocykl nie jest tylko konceptem, na torze Pergusa we Włoszech trwają testy nakeda z silnikiem z modelu Panigale V4.

Streetfighter nie jest w ofercie Ducati nowością - firma produkowała już modele z silnikami 1099 i 848 cm3. Faktem jest jednak, że w ostatnich latach takiej wersji nie było. Niedawne wizualizacje, koncept V4 Penta, pokazany przez Officine GP Design oraz plotki o możliwym starcie takiego właśnie motocykla w wyścigu Pikes Peak wskazują, że coś musi być na rzeczy.

NAS Analytics TAG

Potwierdzeniem domysłów są zdjęcia szpiegowskie z toru Pergusa, gdzie pozbawiony owiewek motocykl Ducati poddawany jest intensywnym testom. W oczy rzuca się poziomy reflektor, krótki, typowy dla streetfightera tył i zwarta, obudowana wokół silnika konstrukcja, podkreślająca moc nakeda. 

Wszystko to w jakiś logiczny sposób jest rozwinięciem pięknego konceptu V4 Penta, mamy nadzieję, że wersja produkcyjna nie będzie daleka od tych założeń. Kiedy spodziewać się premiery modelu Streetfighter V4? Zapewne podczas targów EICMA w listopadzie, choć motocykl w wyścigowej specyfikacji zobaczymy zapewne na Pikes Peak.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Ducati-Streetfighter-V4-evid-563x353

Ducati-Streetfighter-V4-6

Ducati-Streetfighter-V4-1

Ducati-Streetfighter-V4-3

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę