tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Panigale V2 w nowym wykoczeniu White Rosso
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Panigale V2 w nowym wykoczeniu White Rosso

Autor: Janusz Bbenek 2020.07.02, 07:11 Drukuj

W lipcu w sieci dealerskiej Ducati pojawi się "Baby Panigale", czyli model Panigale V2 w nowym wykończeniu White Rosso. Prezentację maszyny na torze Misano przeprowadził Pecco Bagnaia, zawodnik ekipy Ducati Pramac w MotoGP. 

Niecały rok temu Ducati znacznie uprościło swoja rodzinę sportowych motocykli Panigale. W ofercie pozostały dwa modele bazowe: mniejsze V2 oraz flagowe V4 w kilku wariantach. Mniejszy z nich siłą rzeczy pełni rolę motocykla tańszego i szerzej dostępnego, lecz jego osiągi zdecydowanie nie przystają do klasy pojazdów dla początkujących. 

NAS Analytics TAG

Ducati Panigale V2 napędzane jest dwucylindrową jednostką Superquadro o pojemności 955 cm3, dostarczającą 155 KM mocy oraz 104 Nm momentu obrotowego, z którego 70% dostępne jest stale poniżej 5500 obr/min. Dzięki temu silnikowi, zwartej i sztywnej budowie oraz wydajnemu zawieszeniu, "Baby Panigale" jest królem ciasnych i krętych tras, z dużą ilością ostrych nawrotów. Będąc rasowym motocyklem sportowym zachowuje przy tym pełną funkcjonalność w codziennym ruchu ulicznym. 

Do tej pory Panigale V2 dostępne było tylko w jednym, typowym dla włoskiego producenta malowaniu - jednolitym Ducati Red. Od lipca maszynę będzie można zamawiać w nowym, bardzo eleganckim wykończeniu White Rosso. Zestawiono w nim lakier Star White Silk z kołami w kolorze Ducati Red. Na czerwono podkreślone są również miejsca, w których wewnątrz motocykla przepływa powietrze - frontowe wloty oraz deflektory w górnej części owiewki. Umieszczone z boku logo z nazwą modelu nawiązuje do wyczynowych maszyn Ducati Corse.

Ducati Panigale V2 w malowaniu White Rosso zostało zaprezentowane na torze Misano przez zawodnika ekipy Pramac Ducati Pecco Bagnaię. 

Więcej informacji o motocyklach Ducati znajdziecie u dealerów oraz na stronie www.ducatipolska.pl 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr