tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati Panigale 959 2020 - pierwsze zdjcia szpiegowskie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati Panigale 959 2020 - pierwsze zdjcia szpiegowskie

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.15, 11:43 1 Drukuj

Ducati Panigale 959 doczeka się znacznego odświeżenia. W sieci pojawiło się zdjęcie motocykla testowego.

Obecnie Ducati Panigale 959 ma silnik o mocy 150 koni mechanicznych i wygląda na to, że Włosi pozostaną przy dwucylindrowym Superquadro. Największe zmiany są widoczne z tyłu motocykla oraz w układzie wydechowym.

NAS Analytics TAG

Wydech został upodobniony do tego, który znamy z Panigale V4, a więc nie będzie już psuł linii motocykla. Oczywiście w katalogu Ducati Performance można zamówić układ podobny do tego z V4, przychodzi on w komplecie z owiewkami, ponieważ wymagał ingerencji w pług.

Kolejna widoczna zmiana to tylne zawieszenie. Włosi postanowili zastosować jedyne słuszne dla Panigale rozwiązanie - jednostronny wahacz. Do tego mamy dziesięcioramienną felgę. To wszystko nada 959 bardziej atrakcyjnego wyglądu. Tłumik z egzemplarza testowego z jednej strony budzi kontrowersje jeśli chodzi o wygląd, ale z drugiej - jeśli podobnie jak w Diavelu 1260 będzie wpasowany w linię tylnego koła, to całość będzie bardzo spójna.

Premiera nowych motocykli Ducati odbędzie się już 23 października.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia

B ducati-959-panigale-2020

B ducati-panigale-959-2020-2

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr