tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dougie Lampkin jedzie na rekordowe wheelie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dougie Lampkin jedzie na rekordowe wheelie

Autor: Lovtza 2016.09.08, 10:17 Drukuj

Dougie Lampkin szykuje się do ustanowienia niecodziennego rekordu. Brytyjczyk przeszedł ostatnio udane testy na torze Cadwell Park gdzie przygotowywał się do próby przejechania… całego okrążenia trasy Isle of Man Tourist Trophy na jednym kole. Do próby ustanowienia rekordu ma dojść 24 września. 12 krotny Mistrz Świata w trialu trenował na Cadwell przez trzy godziny, próbując ustalić jak długo i jak daleko jest w stanie przejechać na gumie swoją zmodyfikowaną trialówką.

Dlaczego trasa Isle of Man TT? Wybór jest nieprzypadkowy. Lampkin mieszkał na wyspie przez dziewięć lat. Do ustanowienia rekordu wykorzystany zostanie motocykl trialowy Vertigo Ice Hell 300 z jednocylindrowym dwusuwowym silnikiem. Zawodnik będzie utrzymywał stałą prędkość pomiędzy 19 a 21 mil na godzinę jadąc na piątym i szóstym biegu. Pokonanie całej pętli Tourist Trophy powinno zająć około nieco poniżej dwóch godzin.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę