tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dominika Orlik wraca do wyścigów

Dominika Orlik wraca do wyścigów

Autor: Redakcja 2018.05.18, 12:10 Drukuj

Otrzymaliśmy właśnie maila od pewnej bardzo szczęśliwej zawodniczki, startującej z numerem 333. Urocza Dominika Orlik wraca na tory i bardzo szczelnie wypełniła już swój kalendarz kolejnymi rundami. Oto treść wiadomości od Dominiki:

Pisze do Was właśnie najszczęśliwsza dziewczyna na świecie, a jeśli zastanawiacie się skąd we mnie ta ilość endorfin, to już wyjaśniam...

WRÓCIŁAM DO PRAWDZIWEGO ŚCIGANIA po 8 miesiącach przerwy!

Od razu zostałam rzucona na głęboką wodę (w przenośni i dosłownie... bo ogromnej kałuży, albo raczej małego jeziorka na trasie 1 rundy Pucharu Polski nie zabrakło!) Przyznać się też muszę, że jadąc do Kalisza POMORSKIEGO, gór się nie spodziewałam... życie lubi zaskakiwać, więc moim oczom ukazały się ogromne, kręte podjazdy... a co za tym idzie, w tym przypadku raczej jedzie... również i hardcorowe zjazdy między drzewami, pełne kamieni i korzeni ( dobrze, że założyłam nowe gogle Vue od Foxa, które mają ogromną szybkę... bo inaczej ciężko by było ogarnąć je w całości wzrokiem). Najlepszym przykładem poziomu trudności było to, że w kilku klasach żaden zawodnik nie ukończył zawodów, a frekwencja piękniejszej strony enduro nie dopisała... za to dopisała pogoda,  miła atmosfera i świetna organizacja zawodów.

Dopisała też moja forma, o którą troszeczkę się obawiałam, ale z uśmiechem na twarzy melduję, że podołałam zadaniu i poszło mi lepiej niż się spodziewałam. Oczywiscie było kilka niespodzianek, takich jak kąpiel w w.w kałuży, kilka bliższych kontaktów z ziemią w celu sprawdzenia jej twardości (sprawdziłam na własnej skórze, momentami była nawet bardzo twarda, a czasami tak miękka, że mój motocykl postanowił pozostać w niej na dłużej). Ale właśnie za to kocham enduro... za wyzwanie, za niespodzianki, za kąpiele błotne, wycisk i uśmiech, jaki maluje pod moim kaskiem!

Podsumowując, do domu wracam z zasłużonym pucharem za 2 miejsce, masą dobrych wspomnień i dużą ilością piachu w butach.

Czasu na odpoczynek jednak nie ma za dużo, bo już w czwartek mam trening przed 1 rundą.... PUCHARU POLSKI PITBIKE SUPERMOTO w którym wystartuję w tym roku!

Nowa dyscyplina, nowy teren, a właściwie asfalt, nowe wyzwanie, nowy motocykl YCF i nowe doświadczenia. Wszystko to uwielbiam, więc nie mogę się doczekać jazdy na tym małym (ale szalonym) motocyklu!

Nam z kolei bardzo miło jest poinformować, że objęliśmy starty Dominiki Orlik naszym patronatem medialnym. To będzie dla niej ciekawy i wymagający sezon, kalendarz wygląda następująco:

Puchar Polski Enduro:

 • Kalisz Pomorski - 12/13 maja
 • Wałbrzych - 16/17 czerwca
 • Malechowo - 14/15 lipca
 • Romanówka - 25/26 sierpnia

Puchar Europy Enduro:

 • Kielce - 15/16 września

Red Bull 111 Megawatt:

 • Bełchatów - 8/9 września

Puchar Polski Pit Bike Supermoto:

 • Bydgoszcz - 19 maja
 • Toruń - 3 czerwca
 • Koszalin - 8 lipca
 • Koszalin - 26 sierpnia
 • Toruń - 30 września

"Polski Dakar Mielno":

 • Mielno - 9/10 czerwca
Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

  na górę