tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni otwarte w warszawskim i nowosdeckim salonie M&M Motocykle. Mega korzyci zakupowe tylko 10-11 wrzenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dni otwarte w warszawskim i nowosdeckim salonie M&M Motocykle. Mega korzyci zakupowe tylko 10-11 wrzenia

Autor: Informacja prasowa 2021.09.08, 15:29 Drukuj

W najbliższy weekend 10 i 11 września zapraszamy na powakacyjne dni otwarte do naszych salonów stacjonarnych M&M Motocykle w Warszawie przy ul. Giewont 21 i w Nowym Sączu przy ul. Dojazdowej 18.

W piątek i w sobotę na wszystkich spragnionych nowych produktów czy towarzystwa kolegów motocyklistów czekają specjalne akcje promocyjne, rabaty i niespodzianki, nie zabraknie również poczęstunku w formie smacznych burgerów.

NAS Analytics TAG

Warszawa Giewont 21  sklep motocyklowy 10

Przygotowaliśmy MEGA WYPRZEDAŻOWE ceny na sporą część odzieży, kasków i akcesoriów motocyklowych. Rabaty 30%-40% obejmują większą część asortymentu, a niektóre produkty przeceniliśmy o ponad 60%! Kupując produkty z akcji MEGA WYPRZEDAŻ i SUPER CENA zyskujecie przy minimalnym progu wydatków na kwotę 500 zł dodatkowy rabat na towary nieprzecenione w formie vouchera, który możecie wykorzystać sami lub podarować bliskiej osobie. Pytajcie o akcję handlowców w sklepie lub zajrzyjcie tutaj.

Dodatkowa korzyść, z której możecie skorzystać w tych dniach to 10% rabatu na bieżącą kolekcję i towary wybranych marek (bez względu na to czy kupicie produkty w ramach akcji MEGA WYPRZEDAŻ i SUPER CENA).

Czekamy na Was:

Warszawa ul. Giewont 21
w piątek 10:00 - 19:00
w sobotę 10:00 - 15:00

Nowy Sącz ul. Dojazdowa 18
w piątek 10:00 - 18:00
w sobotę 9:00 - 14:00

Szczegóły i regulamin promocji na stronie www.akcesoriamotocyklowe.pl oraz na naszym Facebooku.

Na daniach otwartych dbamy o wasze zdrowie i komfort, przestrzegając obowiązujących zasad sanitarnych.

dni otwarte wa ns 1

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr