tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dla mocnych klasyków i szybkich skuterów - nowości Pirelli na sezon 2020
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dla mocnych klasyków i szybkich skuterów - nowości Pirelli na sezon 2020

Autor: Materiał partnera 2020.02.19, 13:01 Drukuj

Wśród nowości marki Pirelli na wiosenno-letni sezon 2020 znalazł się model PhantomTM Sportscomp RS, czyli nowa opona o współczesnych osiągach i klasycznym wyglądzie, która jest wysoce pożądana przez użytkowników motocyklowych youngtimerów. Przygotowano również specjalne ogumienie dla fanów szybkich skuterów, którzy startują na nich w wyścigach. 

Pirelli PhantomTM Sportscomp RS

Klasyczny design łączy kultowy wygląd opon PHANTOMTM SPORTSCOMP z wyścigowymi osiągami DIABLOTM SUPERCORSA SC. Model ten dedykowany jest zarówno klasycznym, jak i najnowszym motocyklom z kołami o średnicy 18 cali, zapewniając świetne osiągi zarówno na suchej, jak i na mokrej nawierzchni. 

Pirelli PHANTOMTM SPORTSCOMP RS to wyścigowa opona z homologacją drogową, posiadająca zaostrzony profil o zmiennym promieniu. Umożliwia wykorzystanie na drodze technologii zaczerpniętych z wyścigów World Superbike. Jej dodatkową zaletą jest także zmienna powierzchnia styku w zależności od kąta położenia.

Pirelli Diablo RossoTM Scooter SC

Pirelli Diablo RossoTM Scooter SC to opony, które powstały z myślą o wyścigach skuterów w różnych klasach pojemności. Wykorzystana do ich produkcji mieszanka wywodzi się z opon Pirelli DiabloTM Supercorsa S.C. i charakteryzuje się jeszcze większą przyczepnością niż znany dotychczas model DIABLO ROSSO SCOOTER. 

Opony te dedykowane są zarówno profesjonalnym zawodnikom, jak i amatorom, ułatwiając osiągnięcie jeszcze lepszych wyników na torze. Wyścigowy profil o zwiększonej wysokości umożliwia szybkie i pewne złożenie podczas jazdy. Co ważne, DIABLO ROSSO SCOOTER SC cechuje równomierne zużycie. Model ten zwiastuje dominację we wszystkich kluczowych kategoriach wyścigów skuterów.

Więcej o oponach Pirelli na stronie polskiego oddziału firmy.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę