tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Danilo Petrucci po Dakarze z KTM wraca do Ducati. Tym razem w zupenie innej roli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Danilo Petrucci po Dakarze z KTM wraca do Ducati. Tym razem w zupenie innej roli

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.23, 19:47 Drukuj

Danilo Petrucci zaliczył pełen przygód start w rajdzie Dakar 2022, a niebawem rozpocznie sezon wyścigowy. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami włoski zawodnik przyjął ofertę Ducati.

Petrux wystartuje w serii MotoAmerica Superbike, gdzie dosiądzie motocykla Ducati Panigale V4. O tym ruchu mówiono już w październiku ubiegłego roku, ale wtedy Włoch mówił, że musi porozmawiać z KTM i Ducati. Wynikało to oczywiście z tego, że działałby na dwa fronty. Okazuje się jednak, że nie jest to problemem dla żadnej ze stron. Czeka go jednak zmiana miejsca zamieszkania na kilka miesięcy.

NAS Analytics TAG

Danilo Petrucci zdradził, że Ducati samo z siebie odezwało się do niego i zaproponowało start w barwach Warhorse HSBK Racing Ducati New York. Jest to team fabryczny. Petrux tak wypowiada się o swojej amerykańskiej przygodzie: "Zrobili wszystko, żeby mnie pozyskać. To bardzo satysfakcjonujące. Kiedy odszedłem z ekipy fabrycznej MotoGP, pozostałem w dobrych stosunkach z Claudio Domenicalim, Gigi Dall'Igną, Paolo Ciabattim i Davide Tardozzim." Dodał także, że co roku na zimę lata do Kalifornii, wypożycza motocykl i krąży między Los Angeles i San Diego.

 
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr