tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dakar 2020: sporo pracy dla sub medycznych. Co u Sonika, Jarmua, Lindnera i ekipy Orlenu?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dakar 2020: sporo pracy dla sub medycznych. Co u Sonika, Jarmua, Lindnera i ekipy Orlenu?

Autor: Dominika Jochymska 2020.01.07, 19:26 Drukuj

W trzecim etapie Rajdu Dakar zawodnicy mieli do pokonania pętlę z Neom do Neom o łącznej długości 504 kilometrów. Górzysty teren nie okazał się łaskawy dla wszystkich.

Rafał Sonik zajął dziś czwarte miejsce, ale nadal w klasyfikacji generalnej jest drugi po Ignacio Casale. Jak przynał Rafał, trudno było mu się dziś skoncentrować: "Trudno skupić się na jeździe, kiedy znajdujesz się w tak pięknym miejscu." Triumfatorem dzisiejszego etapu na quadach był Giovanni Enrico, a drugi mete przekroczył Simon Vitse.

NAS Analytics TAG

Kamil Wiśniewski, jedzie w miarę równo, i dziś przekroczył metę jako 7. i takie też miejsce zajmuje w generalce. Arkadiusz Lindner na mecie zameldował się z jako 13. Dało to mu awans w generalce na 18. miejsce. Paweł Otwinowski na 16. i utrzymał 15. lokatę w klasyfikacji generalnej.

Na motocyklu najszybszy dziś był Ricky Brabec. Toby Price i Xavier de Soultrait mocno się pogubili i metę przejechali odpowiednio jako: 12. i 21. Świetny wynik odnotował natomiast Adam Tomiczek, który dojechał na metę jako 17. Adam awansował w generalce na 23. miejsce. Maciek Giemza ukończył etap na 33. pozycji i awansował na 29. miejsce w klasyfikacji. Krzysztof Jarmuż w Original by Motul zajął siódme miejsce na dzisiejszym odcinku i taką samą pozycję zajmuje w klasyfikacji swojej klasy.

Rozpędza się także Jakub Przygoński. Po pechowym pierwszym etapie i dużej stracie, kierowca Orlen Teamu dojechał dziś na metę jako drugi i zajmuje 54. miejsce w klasyfikacji Rajdu.

Wydaje się, że po wczorajszych problemach z Can-Amem Arona Domżały, nie ma już na szczęście śladu. Aron wraz z Maciejem Martonem ukończyli etap na świetnej 4. pozycji. W generalce odrobili dwadzieścia miejsc straty po wczorajszym etapie i są aktualnie 28. Ich ojcowie, Maciej Domżała i Rafał Marton, dojechali na metę na 21. miejscu i zajmują 18. w generalce.

W klasie ciężarówek jako 8. na mecie zameldował się zespół, w którym jedzie Darek Rodewald. W klasyfikacji generalnej Petronas Team De Rooy Iveco zajmuje natomiast siódme miejsce. Ekipa Szymona Gospodarczyka dojechała na 20. miejscu, a w generalce jest 16. Zespół Roberta Szustkowskiego i Jarosława Kazberuka na mecie zameldował się na 30. pozycji. W generalce plasują sie na 25. miejscu.

Swoją rywalizację zakończyli dziś: Adrien Van Beveren, Martien Jimmink, Olaf Harmsen i Guillaume Cholet. Na skutek upadków doznali urazów i zostali zabrani przez służby medyczne.

Jutro zawodnicy ruszają z Neom do Al-‘Ula. W czwartym etapie czeka na nich 219 kilometrów dojazdówek i 453 kilometry odcinka specjalnego. Na trasie zawodnicy mogą się spodziewać zarówno piaszczystych, jak i żwirowych odcinków. Jak zapowiadają organizatorzy, miłośnicy historii będą zachwyceni, ponieważ trasa poprowadzi ich niedaleko świątyni w Nabatean miasta Petra.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr