tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy dobro - dono. Aplikacja Sygnalista to moralne dno, czy moe suszna idea?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy dobro - dono. Aplikacja Sygnalista to moralne dno, czy moe suszna idea?

Autor: Raff 2019.09.05, 14:59 9 Drukuj

Źle zaparkowany motocykl? Palenie gumy? Teraz możesz donieść na sprawcę przez specjalną aplikację Sygnalista. Wystarczy załączyć zdjęcie, link do filmu i wybrać służbę - policję lub straż miejską.

Aplikacja Sygnalista dostępna jest zarówno na iPhone, jak i na Androida. Umożliwia ona łatwe zgłoszenie niezgodnego z prawem zdarzenia odpowiednim służbom - policji lub straży miejskiej. Można także wezwać inne służby - karetkę pogotowia lub straż pożarną.

NAS Analytics TAG

Aplikacja umożliwia wysłanie zgłoszenia anonimowo, posiada także opcję powiadomienia mediów, cokolwiek to oznacza. Rozbudowane menu pozwala wybrać własne zgłoszenie, w którym mamy do wyboru wiele tematów go dotyczących. Można dokonać też szybkiego zgłoszenia wykroczeń za pomocą predefiniowanych przycisków w głównym menu.

Twórcy aplikacji reklamują swoje dzieło hasłem "Czyń dobro - donoś". Jak zapowiadają, wkrótce pewne funkcjonalności zostaną objęte opłatami.

Choć idea odpowiedzialności obywatelskiej do nas przemawia, sama aplikacja Sygnalista budzi nasze wątpliwości. Wydaje nam się, że będzie służyć pieniaczom do zgłaszania najdrobniejszych naruszeń przepisów, co sparaliżuje pracę policji. A wy co o tym sądzicie?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor: Mario 05/09/2019 18:18

Liczysz na wygran? 😂😂

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr