tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czyń dobro - donoś. Aplikacja Sygnalista to moralne dno, czy może słuszna idea? Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czyń dobro - donoś. Aplikacja Sygnalista to moralne dno, czy może słuszna idea?

Autor: Raff 2019.09.05, 14:59 9 Drukuj

Źle zaparkowany motocykl? Palenie gumy? Teraz możesz donieść na sprawcę przez specjalną aplikację Sygnalista. Wystarczy załączyć zdjęcie, link do filmu i wybrać służbę - policję lub straż miejską.

Aplikacja Sygnalista dostępna jest zarówno na iPhone, jak i na Androida. Umożliwia ona łatwe zgłoszenie niezgodnego z prawem zdarzenia odpowiednim służbom - policji lub straży miejskiej. Można także wezwać inne służby - karetkę pogotowia lub straż pożarną.

NAS Analytics TAG

Aplikacja umożliwia wysłanie zgłoszenia anonimowo, posiada także opcję powiadomienia mediów, cokolwiek to oznacza. Rozbudowane menu pozwala wybrać własne zgłoszenie, w którym mamy do wyboru wiele tematów go dotyczących. Można dokonać też szybkiego zgłoszenia wykroczeń za pomocą predefiniowanych przycisków w głównym menu.

Twórcy aplikacji reklamują swoje dzieło hasłem "Czyń dobro - donoś". Jak zapowiadają, wkrótce pewne funkcjonalności zostaną objęte opłatami.

Choć idea odpowiedzialności obywatelskiej do nas przemawia, sama aplikacja Sygnalista budzi nasze wątpliwości. Wydaje nam się, że będzie służyć pieniaczom do zgłaszania najdrobniejszych naruszeń przepisów, co sparaliżuje pracę policji. A wy co o tym sądzicie?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę