tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy bdziemy motoryzacyjn potg? Nowa Syrena, Polonez a moe czas na now OS?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy bdziemy motoryzacyjn potg? Nowa Syrena, Polonez a moe czas na now OS?

Autor: Redakcja 2020.07.30, 12:08 2 Drukuj

FSO Syrena S.A. z Kutna zaprezentowała 5 jeżdżących prototypów samochodów elektrycznych Vosco S106 EV. Posiadają napęd elektryczny o mocy 156 KM oraz zasięg rzędu 200 km. Jak zapowiada producent mają pojawić się warianty Sportowe, a także luksusowy Polonez, Ogar oraz Warszawa. Czy znajdzie się miejsce na OSĘ, WSK-ę czy SHL-kę?

Czy mamy szansę stać się motoryzacyjną potęgą? Firma FSO Syrena S.A. za wszelką cenę chce przywrócić polskim nazwom drugie życie. Po czterech latach od rozpoczęcia działalności uruchomiła pięć jeźdżących prototypów Syreny. Czy doczekamy się produkcji seryjnej - czas pokaże. Ja bym zapytał, czy będą chętni na polskie auto elektryczne. Myśle, że dużo zależy od ceny, jakości wykonania i faktu, czy rozpoznawalne nazwy wystarczą aby sięgnąć do kieszeni Polaków. Faktem jest, że marki Junak czy Romet osiągnęły spory sukces właśnie dzięki pozytywnym skojarzeniom związanym z nazwą motocykla.

NAS Analytics TAG

Patrząc na upór producenta z Kutna wcale bym się nie zdziwił, gdyby zamiast Poloneza, Ogara, Warszawy czy Syreny Sport po ewetualnym sukcesie elektrycznych Syren uderzył w rynek jednośladów. Być może elektryczna FSO "OSA" czy FSO "SHL" byłyby jeszcze lepszym i tańszym koniem pociągowym, szczególnie, że rynek skuterów elektrycznych dynamicznie się rozwija. Przy sensownej i nieco nostalgicznej stylizacji być może byłaby szansa na dodatnie finansowo, spięcie projektu.

Jak wam się podoba ideal wskrzeszenia powyższych marek?

Marce FSO Syrena S.A. życzymy sukcesów we wdrożeniu i sprzedaży produkcji. A przy okazji widzieliście rowery Kosynier o stylistyce motocykla z początku lat 20, wywodzące się z okolic jednego z najciekawszych polskich motocykli, Lecha...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor: ... 31/07/2020 10:28

I niech tak pozostanie...

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr