tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Cztery nowe opony motocyklowe w jednym roku - Dunlop liderem rozwoju opon klasy hypersport
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Cztery nowe opony motocyklowe w jednym roku - Dunlop liderem rozwoju opon klasy hypersport

Autor: Informacja prasowa 2018.03.24, 09:46 1 Drukuj

Oponami Sport Smart TT, Dunlop stworzył najmłodszą i najbardziej innowacyjną ofertę opon w kategorii hypersport. Marka konsekwentnie realizuje strategię nowego podejścia do tego segmentu rynku - "opona dla każdego motocyklisty".

Wprowadzenie SportSmart TT oznacza powrót Dunlopa do segmentu rynku hypersport, w którym marka konkurowała ostatnio ponad dziesięć lat temu renomowaną oponą Qualifier RR.

NAS Analytics TAG

Dunlop z najnowszą i najbardziej innowacyjną ofertą w kategorii hypersport

Przygotowana przez Dunlopa oferta opon dla segmentu hypersport uwzględnia różne oczekiwania motocyklistów:

  • D213 GP Pro (wprowadzona latem 2017 r.) i GP Racer D212 (wprowadzona w styczniu 2017 r.) są przeznaczone dla profesjonalnych motocyklistów,
  • SportSmart2 Max (wprowadzona w marcu 2017 r.) jest dedykowana dla motocyklistów okazjonalnie jeżdżących na torze,
  • SportSmart TT (w sprzedaży od marca 2018 r.) powstała z myślą o doświadczonych motocyklistach jeżdżących zarówno po torze, jak i drogach.

"Dzięki stałemu i aktywnemu rozwojowi, Dunlop ma obecnie najmłodszą i najbardziej innowacyjną ofertę na rynku. Intensywny rok premier produktowych świadczy o naszym skupieniu na rozwoju nowych technologii.

Wsłuchaliśmy się w głosy motocyklistów. Pomogło to nam stworzyć linie produktów, które świadczą o tym, że rozumiemy subtelnie zróżnicowane potrzeby różnych motocyklistów segmentu hypersport.

W niektórych przypadkach te same motocykle mogą być użytkowane na różne sposoby. Nasza nowa oferta daje motocyklistom wybór, dzięki któremu mogą precyzyjnie dobrać opony do swoich potrzeb" - powiedział Dmitri Talboom, Menedżer ds. opon motocyklowych Dunlop Europe.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr